Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Prane KMY | 72 M2 | 47.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 72 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngreni...

Botuar më 19/09/2019
47.000,00 euro

RRUGA BESIM ALLA

Perballe Hotel 7777 | 74 M2 | 22.200 Euro

Shitet ap 1+1, 74 M2, apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne punim e siper dhe sh...

Botuar më 19/09/2019
22.200,00 euro

TE KLUBI PARTIZANI, AFER 21 DHJETORIT

prane shkolles Naim Frasheri | 70.1 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 70.1 M2, 1 banjo, me hipoteke te brendshme 70.1 m2, kati 5 me ...

Botuar më 17/09/2019
75.000,00 euro

MBI KOMUNE TE PARISIT

Tek Big Market | 63 M2 | 49.000 Euro

Mbi Komunen e Parisit, tek rruga Rrapo Hekali, sapo doli ne shitje apartamenti 1+1 me siperfaqe 63 m2. Apartamenti organizohet nga 1 sallon, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti, 1 ballkon i pajisur me tende. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe te hipotekuar, ne nje zone te qete dhe mjaft te kerkuar me te gjitha facilitetet afer., 63 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/09/2019
49.000,00 euro

PERBALL SHKOLLES NIKET DARDANI

Rr.Sitki Cico | 18 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 18 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 20/09/2019
15.000 leke

TEK ISH FUSHA AVIACIONIT,

shitet | 62.8 M2 | 59.000 Euro

1+1, 62.8 M2, kati 3, bosh, e sapo perfunduar, dokumnetat ne proces

Botuar më 20/09/2019
59.000,00 euro

TEK MONDIALI

Prane 21 Dhjetorit | 60 M2 | 290 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, 60 M2, kati 2.Pozicioni perendim.Pallat i ri i sapo perfunduar.Me kondrabufe te re.Apartament i pabanuar me pare.

Botuar më 20/09/2019
290,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT

Prane Bar select | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Plotesisht e mobiluar

Botuar më 20/09/2019
30.000 leke/muaj

PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI

150 metra poshte Shkolles, pallati parafabrikat prane katrorit | 54 M2 | 37.500 Euro

Shitet 1+1, 54 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Ka nevoje per nderim te dyerve dhe ndonje riparim te mundeshem. Mundesi parkimi para pallatit. Me hipoteke. Nuk bashkepunoj me Agjensi Imobilare

Botuar më 20/09/2019
37.500,00 euro

RR. “MIHAL GRAMENO"

siper Grand-it | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
15.000 leke

RR. “FUAT TOPTANI”

Fakulteti Ekonomise | 60 M2 | 18.000 Leke

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje, 1+1, 60 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
18.000 leke/muaj

OKAZION!! BABRRU,

kafja e rremes | 60 M2 | 30.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 2, ndertim i ri, hyrje e mobiluar, me hipoteke.

Botuar më 20/09/2019
30.000,00 euro

5 MIN LARG QENDRES!

TEK RESTORANT DURRESI | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1 ne pallat te ri me sip., 65 M2, kati 2, ashensor, + 1 garazhd me qepen. I mobiluar luks. Preferohen te huaj. Jo agjensi

Botuar më 20/09/2019
350,00 euro