Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PRANE PEDIATRISE, RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

Sa kalon shkollen "Cajupi" | 43 M2 | 42000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Prane pediatrise, rruga kongresi i manastirit, Sa kalon shkollen "Cajupi", 43 M2, 42.000 euro
1 banjo
Përshkrim

Prane Pediatrise, te Rruga Kongresi i Manastirit shitet shtepi 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues dhe shitet i mobiluar, me hipoteke. Siperfaqja totale eshte 43 metra katror dhe eshte e perbere nga nje dhome gjumi, nje kuzhine, nje dhome gatimi me vehte, banjo dhe korridor. Cmimi 42.000 euro, i diskutueshem. Nr.kontakti: 0684704494. Nuk bashkepunojme me agjenci, 43 M2, 1 banjo

42.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
)