Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ALI DEMI

Rruga "Idriz Dollaku". | 68.8 M2 | 56.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke. Tualet me dritare., 68.8 M2, kati 4, totali i kate...

Botuar më 15/09/2020
56.000,00 euro

KOPSHTI ZOLOGJIK

Afer | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, Uje drita 24 ore te perfshira ne cmim.

Botuar më 24/09/2020
20.000 leke

QENDRA KRISTAL CENTER

300 meter mbi qendren | 55 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 24/09/2020
28.000 leke/muaj

KAFE E RREMES

Rr.Kercikeve | 35 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, JO ME SHUME SE 2 PERSONA, 35 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/09/2020
10.000 leke/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

tek diplomat 2 | 72 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek diplomat 2 me te gjitha kushtet, me nje mobilim shume te mire dhe cdo gje te re si dhe ne nje zone te aksesueshme, 72 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/09/2020
350,00 euro/muaj

QESARAKE

Perballe restirantit “2 Luanet” ,prane depos se ujit | 70 M2 | 20.000 Leke

70 M2, kati 3, 1 banjo, Shtepia eshte e pamobiluar.Kuzhina do vendoset ne momentin qe do jepet me qera!

Botuar më 24/09/2020
20.000 leke

RR. NJAZI MEKA

ne fund te rruges, tek ura | 68 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 68 M2, 1 ambjent, gjendja: e mire

Botuar më 24/09/2020
10.000 leke

RRUGA E DURRESIT

rruga e durresit | 45 M2 | 260 Euro

Jepet me qera garzoniere tek rruga e durresit, totalisht e mobiluar me te gjitha te reja, ne nje zone shume te preferuar, pallat buze rruge, 45 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/09/2020
260,00 euro/muaj

KRISTAL CENTER

tek kopshti sirena | 70 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 24/09/2020
23.000 leke/muaj

TEK MINISTRIA E DREJTSISE

prane qendres | 62 M2 | 270 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek ministria e drejtesise,i mobiluar me kushte te mira , ne nje zone shume te aksesueshme, pallat i ri dhe i mirembajtur, 62 M2, kati 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/09/2020
270,00 euro/muaj

RR.KONGRESI I MANASTIRIT

prane Pediatrise | 45 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera Garsoniere, 45 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 24/09/2020
22.000 leke
)