Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PLAZH DURRES PRANE PISTA TEUTA

Plazh Pista Teuta | 41 M2 | 23000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Plazh Durres prane Pista Teuta, Plazh Pista Teuta, 41 M2, 23.000 euro i diskutueshem
2 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: e mire, kati 2, ashensor
Përshkrim

Ne Plazhin e Durresit prane Hotel Mira Mare SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 41 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati dhe perbehet nga 1 dhome gjumi, ambjenti gatim ngrenie ndenie dhe 1 tualet. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 23.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail onlineprona@gmail.com, 41 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

23.000,00 euro

Botuar më 12/09/2019

Telefon
Email