Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK RRUGA ELBASANIT

Prane Fakultetit Te Gjuheve Te Huaja | 50 M2 | 240 Euro

Ap 1+1 me qera, kati 2 pa ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, gatim vec, 2 kondicioner, tualet me dritare, 50 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
240,00 euro

TEK RR. KONGRESI MANASTIRIT

prane Spitali te Femijeve | 70 M2 | 30.000 Leke

Ap 1+1 me qera, kati 3 ne pallat egzistues, i mobiluar ne menyre bashkekohore, gatim vec, tualet me driare, 70 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
3.000 leke

TEK RRUGA DURRESIT

afer Ish Ambasades Jugosllave | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ap 1+1, kati 2, i mobilim modern , sogjorno vec, gatim vec, dhome gjumi, tualet me kabin dushi, e shtruar me parket, kondicioner, 65 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
300,00 euro

TEK KOMUNA PARISIT

prane Qendres Kristal | 72 M2 | 320 Euro

Ap 1+1 me qera, kati 4 me ashensor, i mobiluar me kushte bashkekohore, kondicioner, 2 ballkone, tualet, 72 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
320,00 euro

TEK VASIL SHANTO

prane Drejtorise se Keshit | 60 M2 | 290 Euro

Ap 1+1 me qera, kati 4 me ashensor, i mobiluar me kushte bashkekohore, ballkon tulate, 60 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 18/06/2019
290,00 euro

NE BABRRU

Siper Bar Palmes, rruga Kercikeve | 65 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
15.000 leke/muaj

PAZARI I RI

SHESHI AVNI RUSTEMI | 80 M2 | 300 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje zone me te gjitha fasilitetet e mundshme, prane Pazarit Te Ri.Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume cilesor dhe i mire administruar. Eshte i kompozuar ne nje ambient ndenie dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet.Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites, 80 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA FUAT TOPTANI

tek Vilat Gjermane | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/06/2019
18.000 leke/muaj

MBRAPA FAKULTETIT TE SHKENCAVE TE NATYRES,

100m poshte, ne pallat te ri, | 67 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 67 M2, kati 3, i mobiluar, totalisht e kompletuar

Botuar më 18/06/2019
350,00 euro

SHKOLLA E KUQE

5 MINUTA LARG PAZARIT TE RI, 2 MINUTA LARG gjImnazit PARTIZANI | 57 M2 | 54.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe totale 57m2 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh me tulle te kuqe ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne rrugen Thanas Ziko 50 metra nga SHKOLLA E KUQE, PALLATI ESHTE VETEM 5 MINUTA LARG PAZARIT TE RI 2 MINUTA LAR GJIMNAZIT PARTIZANI,, 57 M2, kati 4, totali i kateve 5, ME HIPOTEK

Botuar më 18/06/2019
54.000,00 euro