Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PERBALL RAJONIT NR 4

Prane Shkolles Bajram Curri | 58 M2 | 44000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Perball rajonit Nr 4, Prane Shkolles Bajram Curri, 58 M2, 44.000 euro
Përshkrim

Shitet Ap 1+1 parafabrikat, kati 2 me Hipoteke, sip 58 m2, dhome gjumi, kuzhine me aneks, tualet me dritare, ballkon, koridor, e restauruar totalisht me punime cilesore dhe extra, punime te vecanta murale dhe tavani, mobilim , k/bufe dhe dyer druri shume cilesore, orientim me diell, mundesi e lire parkimi., 58 M2

44.000,00 euro

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)