Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mbi apa...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

QYTETI I NXENESVE

perballe spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

1+1 i organizuar shume mire dhe me hapsira komode, super cilesi ndertimi., 70 M2, kat...

Botuar më 07/11/2019
51.000,00 euro

RR. “MIHAL GRAMENO”, SIPER TREGUT ELEKTRIK,

ne nje pozicion shume te mire | 72.5 M2 | 55.000 Euro

Ne pallat te ri 3-katesh (me 6 familje), shitet 1+1 45m² + ballkon 27.5m², sip. totale, 72.5 M2, totalisht e mobiluar, kati III banim. Me hipoteke.

Botuar më 15/11/2019
55.000,00 euro

RRUGA E DIBRES, NE ZONEN PRANE FAKULTETIT TE MJEKESISE,

ne nje nga zonat qe ofron facilitete te shumta si: spitale, shkolla, kopshte, çerdhe, etj | 68 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 68 M2, me planimetri te rregullt, organizohet ne: sallon ndenje plot drite, dhome gjumi, tualet, ballkon. Orientimi Lindje-Perendim (mundeson drite natyrale gjate gjithe dites).

Botuar më 15/11/2019
55.000,00 euro

SHITET SUPER 1+1 LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Sina | 68 M2 | 75.000 Euro

68 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon Hipoteke , eshte i investuar totalisht me nje cilesi te larte , te ofron nje pamje relaksuese nga liqeni

Botuar më 14/11/2019
75.000,00 euro

SHITET SUPER 1+1 KODRA E DIELLIT

Rruga Shkelqim Fusha | 76 M2 | 70.000 Euro

76 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Disponon hipoteke , Pamje fantastike nga Tirana

Botuar më 14/11/2019
70.000,00 euro

TEK ASTIRI

unaza e re tek lokal 2 Palmat | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 75 M2, ashensor, i mobiluar

Botuar më 14/11/2019
25.000 leke/muaj

KOMBINAT

afer | 57 M2 | 380.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 57 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 ballkon, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 14/11/2019
380.000,00 euro

NE ZONAT ASTIR, YZBERISHT

ish fusha e aviacionit, Don bosko,ish parku i autobuzave | 60 M2 | 26.000 Leke

Kerkoj te marr nje shtepi me qira, 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, Ne shtepi do te jetojne 3 persona, jemi cift plus nje i aferm te gjithe ne pune, kerkohet per afat te gjate preferohet pa paradhenie

Botuar më 14/11/2019
26.000 leke/muaj

GJIROKASTER

lagjia 18 Shtatori | 54 M2 | 32.000 Euro

Shitet 1+1, 54 M2, kati 3, me hipoteke

Botuar më 14/11/2019
32.000,00 euro

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 114 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 114 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 14/11/2019
20.000 leke/muaj

DHOMA TREGETISE

Rruga Kavajës | 62 M2 | 68.000 Euro

Tiranë, Rruga e Kavajës pranë sheshit Skënderbej shitet 1+1+Ballkon+Tualetë.( me dritare) Sipërfaqe62m2 Kati2 Pallat pa ashensor. Apartament I restauruar me punime cilësore me hipotek. Cmimi 68.000€ Kontakt Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 62 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 14/11/2019
68,00 euro
)