Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “ELBASANIT”,

perballe Shkolles Baletit, | 60 M2 | 64.000 Euro

Shitet 1+1, sip, 60 M2, kati 2, e kompletuar dhe e rikonstruktuar, uje 24h, me hipoteke.

Botuar më 16/08/2018
64.000,00 euro

QYTETI STUDENTI,

TEK POSTA E POLICISE | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 40 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 16/08/2018
15.000 leke

RR. "JORDAN MISJA",

pallati Gener 2, | 71 M2 | 46.000 Euro

Shitet 1+1, 71 M2, kati I banim, me hipoteke

Botuar më 16/08/2018
46.000,00 euro

TEK PIACA,

ne qender te Tiranes | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 2, i mobiluar, kondicioner, me pamje nga bulevardi, jepet vetem per te huaj.

Botuar më 16/08/2018
400,00 euro

RR."TEFTA TASHKO"

tek Sheshi Avni Rustemi | 25 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 15/08/2018
18.000 leke

RRUGA SELAUDIN ZORBA

pas fak. te mjekesise | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 15/08/2018
20.000 leke

SHKOLLA SABAUDIN GABRANI

PAS SAJ | 68 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 68 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar, hyrje me vete

Botuar më 15/08/2018
20.000 leke

KOPSHTI ZOOLOGJIK

RR.Eduart Mano | 71 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 71 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/08/2018
25.000 leke/muaj

RRUGA DON BOSKO

perballe Karitasit | 60 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 60 M2, kati 1, Me hipoteke

Botuar më 15/08/2018
1.250,00 euro/m2

TEK PROFARMA

Rruga Qemal Stafa | 131 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 3+1 tek profarma Rruga Qemal Stafa, 131 M2, kati 2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/08/2018
350,00 euro/muaj