Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!

DON BOSKO | 68 M2 | 48.500 Euro

Shitet apartament 1+1 perballe me Rezidencen Fiori Di Bosko ne Zonen e Don Boskos. Zo...

Botuar më 18/04/2019
48.500,00 euro

RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

ish-parku i Autobusave | 43 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 43 M2, kati 5, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 25/04/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA PROKOP MYZEQARI

tek shkolla Migjeni | 57 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 57 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/04/2019
15.000 leke

TEK FAKULTETI I SHKENCAVE,

prane maternitetit te vjeter, | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me kondicioner

Botuar më 25/04/2019
250,00 euro

TEK KRYQEZIMI I PORCELANIT

50 m larg | 60 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 25/04/2019
22.000 leke/muaj

TEK FRESKU

RR.MUHAMED DELIU tek UKT | 90 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera dhome e kuzhine, 90 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 25/04/2019
23.000 leke/muaj

TEK 21 DHJETORI

Pas shkolles Sabahudin Gabrani | 60 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, jepet per kohe te gjate

Botuar më 25/04/2019
23.000 leke

RRUGA BESA

PAS HOTEL MERIDIAN | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 25/04/2019
15.000 leke/muaj

RR. 3 VELLEZERIT KONDI

100m nga fak. Ekonomik | 26 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 26 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 25/04/2019
15.000 leke

UNAZA E RE

Vila L | 58 M2 | 45.000 Euro

Apartament per shitje te Astiri 1+1 me Siperfaqe 58 M2 dhe 51 m2 neto me cmim 45000 euro.Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe disponon certifikat pronesie. Organizohet ne 1 Sallon ndenje dhe gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet .Apartamenti ka nje planimetri te mire dhe shitet bosh. Kontaktoni ne 0672070017 per nje vizite ne prone., 58 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/04/2019
45.000,00 euro

QENDER

Rruga e Dibres | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne qender. Prona eshte totalishte e restauruar dhe ne nje pallat te ri buze rruge. Orientim jug lindje, siperfaqe 60 metra dhe ne katin e katert. per nje vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni ne 0672070015, 60 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/04/2019
60.000,00 euro