Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION RR. MINE PEZA,

perballe Prokurorise se Tiranes, | 68 M2 | 800 Euro
Përshkrim

Shitet apartament 1+1, me hipoteke, kati 1, pallat i ri me ashensor, i mobiluar, eshte i rikonstrukturuar, apartamenti eshte i perbere nga salloni, ambjenti i gatimit dhe ngrenies, 1 dhome gjumi, 1 wc, 68 M2, Dream Albania Real Estate

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Garsoniere & 1+1
OKAZION Rr. Mine Peza,, perballe Prokurorise se Tiranes,, 68 M2, 800 euro
800,00 euro/m2

Botuar më 15/05/2018

Telefon
Email