Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMUNA E PARISIT

tek kompleksi Kristal Center | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap. 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar ne menyre luksoze, kati i 3 me ashensor, tualet, kondicioner, ballkon, 80 M2, Dream Albania Real Estate preferohen te huaj

Botuar më 22/05/2018
350,00 euro

RR. “JORDAN MISJA”

prane Bulevardit te ri | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere (dhome+aneks), 30 M2, e kompletuar, kati I.

Botuar më 22/05/2018
13.000 leke

RR. ELBASANIT

perballe Ambasades Amerikane | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ap. 1+1 ne pallat te Ri, I mobiluar menyre bashkohore, kati 4 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell, 60 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
300,00 euro

ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT

afer Grepit te Arte | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, bosh, kati 7, me 2 ashensor, kondicioner, tualet, orientimi Jug – Perendim, 60 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
35.000 leke

RRUGA MYSLYM SHYRI

NE KRYQEZIM ME SAMI FRASHERIN | 52 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 52 M2, kati 5, i mobiluar, jo agjensi

Botuar më 22/05/2018
30.000 leke

RR. MINE PEZA

afer Prokurorise | 75 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Ap. 1+1 ne pallat te Ri, I mobiluar totalisht, kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, kondicioner, orientimi me diell, 75 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
35.000 leke

BLLOK

Rr. Vaso Pasha | 55 M2 | 330 Euro

Jepet me qera Ap. 1+1, i mobiluar ne menyre moderne dhe mobilim i ri, kati i dyte, ballkon, tualet, kondicioner, cdo gje qe mungon nga mobilimi do vendoset e re sipas deshires se klientit, 55 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
330,00 euro

RRUGA E KAVAJES, MBRAPA QENDRES GLOBE,

rruga Babe Rexha, | 60 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, totali i kateve 3, i mobiluar

Botuar më 22/05/2018
23.000 leke

KOMUNA PARISIT

kompleksi Kika 2 | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambient 1+1 ne pallat te Ri, bosh, me ashensor, kati 6, i pershtatshem per zyra ose banim, fasad xhami, parket, ballkon, tualet, orientimi me diell, 70 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
350,00 euro

KOPESHTI BOTANIK

prane Xhamise | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Ap. 1+1 ne pallat te RI, I mobiluar bashkohore, kati i 3 me ashensor, (mungon kendi dhe tv qe mund te vendosen), ballkon, tualet, kondicioner, 60 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 22/05/2018
30.000 leke