Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

KRISTAL CENTER

stacioni i fundit i autobusit te kristalit | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1 kati i dyte i nje vile dy kateshe, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar, me hyrje me vete. ka vend per makinen

Botuar më 26/01/2020
25.000 leke/muaj

UNAZA E RE

lokal artisti | 75 M2 | 300 Euro

Shtepia eshte super e mobiluar , komoditet, 75 M2, 1 ambjent, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, shtepia eshte super e mobiluar

Botuar më 26/01/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA ALI DEMI

perballe fushes se sportit | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 26/01/2020
30.000 leke/muaj

VARRI BAMIT

Tregu fruta perimeve | 50 M2 | 20.000 Leke

50 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/01/2020
20.000 leke/muaj

RR. "MYSLYM KETA",

ne zone te mire | 57 M2 | 47.000 Euro

Shitet 1+1, 57 M2, kati 5, 1 ballkon, hyrje e rregulluar. Me hipoteke.

Botuar më 26/01/2020
47.000,00 euro

SPITALI USHTARAK

Laprak | 69 M2 | 43.000 Euro

Shitet 1+1, 69 M2, kati 2, pjeserisht, me hipoteke.

Botuar më 26/01/2020
43.000,00 euro

TEK SHKOLLA KUQE

jepet me qera | 60 M2 | 33.000 Leke

1+1, 60 M2, kati 7, i mobiluar

Botuar më 26/01/2020
33.000 leke

RRUGA 5 MAJ

pas Conord Center | 60 M2 | 220 Leke

Me duhet 1-2 vajza per ndarje qeraje,qeraja eshte 220 mije leke. Total ne shtepi mund te jetojne 4 vajza, por me e rehatshme do ishte 3. Hyrja eshte ne vile private, kati i 3. Mund te dilet shkurt edhe per te spitali amerikan 2 , ne rrugen e Dibres!, 60 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/01/2020
220 leke/muaj

RR.IRFAN TOMINI

Ura e Selites | 76 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 e mobiluar,ndodhet ne katin e pare e ngritur nga toka,shtepia eshte ne kushte shume te mira dhe me hapesire te bollshme, 76 M2, 11 ambjente, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/01/2020
20.000 leke

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern, uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 25/01/2020
20.000 leke/muaj
)