Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! BLLOKU VASIL SHANTO, RR. "SULEJMAN DELVINA",

perballe ish Diplomat 1 | 66 M2 | 85800 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
OKAZION!!! Blloku Vasil Shanto, rr. "Sulejman Delvina",, perballe ish Diplomat 1, 66 M2, 85.800 euro
Përshkrim

Shiten 4 hyrje ne 1-kat: 3 hyrje 1+1, sip. per secilin, 66 M2, dhe 2+1, sip. 86m². Kati VI, aktualisht te dhena me qera. Me hipoteke.

1.300,00 euro/m²

Botuar më 20/07/2019

Telefon