Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE TIRANE TE RE, PRANE ISH STADIUMIT DINAMO, RR. “MARGARITA TUTULANI”, MBRAPA KOPSHTIT 25/1,

ne zone te qete, rreth 200m nga gjimnazi "Petro Nini Luarasi" dhe 500m nga diga e liqenit artificial | 65 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Ne Tirane te Re, prane ish stadiumit Dinamo, rr. “Margarita Tutulani”, mbrapa kopshtit 25/1,, ne zone te qete, rreth 200m nga gjimnazi "Petro Nini Luarasi" dhe 500m nga diga e liqenit artificial, 65 M2, 350 euro
1 banjo, i mobiluar, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qera 1+1(ambient gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi), 65 M2, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, arredim i ri, hyrje e sapo rikonstruktuar, kati 2 ne pallat 8 katesh.

350,00 euro

Botuar më 07/11/2019

Telefon
)