Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

Shitet | 52 M2 | 55000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Ne rrugen Myslym Shyri, Shitet, 52 M2, 55.000 euro
Përshkrim

Apartament 1 +1, 52 M2, kati 4.Pallat ekzistues me hipoteke.E restauruar totalisht, e shtruar me parket dhe e mobiluar me cdo gje.

55.000,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon
Email