Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

prane Tregut Cam | 65 M2 | 260 Euro
Përshkrim

Jepet me qera apartament 1 dhome+ guzhine. Kati 4. Pallat ekzistues. Apartament i restauruar totalisht dhe i mobiluar me cdo gje, 65 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballëfillimit të rrugës “Myslym Shyri”Facebook “Agjensi Rexhina"

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Ne rrugen Myslym Shyri, prane Tregut Cam, 65 M2, 260 euro
260,00 euro

Botuar më 12/06/2018

Telefon
Email