Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE KOMPLEKSIT PANORAMA,

Harry Fultz, | 67 M2 | 73.700 Euro

Shitet apartament 1+1. Pallat i ri ne perfundim te punimeve. Fasade e ventiluar. Punime shume cilesore!, 67 M2, kati 02

Botuar më 11/08/2020
73.700,00 euro

PRANE MEDRESES

Tek zyrat e Ujsjellsit | 65 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Kati 1 i ngritur me shkall. Pallat ekzistues i restauruar totalisht, Punime shume cilesore, 65 M2

Botuar më 11/08/2020
53.000,00 euro

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

mbrapa Big Market | 92 M2 | 115.000 Euro

Shitet apartament 1+1.Pallat I ri me hipoteke.Apartament I kompletuar me cdo gje, 92 M2, kati 4

Botuar më 11/08/2020
115.000,00 euro

TEK MISTO MAME,

tek pallatet Cabej | 57 M2 | 4.700.000 Leke

Shitet apartament me hipoteke, punime tavani me gips, sip, 57 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, orientimi Perendim.

Botuar më 11/08/2020
4.700.000 leke

NE QERRET

Hotel Suprem 50 m larg detit | 59 M2 | 34.000 Euro

Shitet apartament 1+1 + 7m2 sip gjelberimiPallat I ri.Punime shume cilesore, 59 M2, kati 1

Botuar më 11/08/2020
34.000,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES SE BARRIKADAVE

shitet apartament 1+1 | 65.5 M2 | 89.000 Euro

Pallat i ri ne faze suvatimesh.Punime cilesore, 65.5 M2, kati 3

Botuar më 11/08/2020
89.000,00 euro

NE RRUGEN DON BOSKO,

Kompleksi Vizion Plus | 70 M2 | 230 Euro

Jepet me qira 1+1.Pallat i ri. Apartament i kompletuar me cdo gje, 70 M2, kati 3

Botuar më 11/08/2020
230,00 euro

BILL KLINTON

Prane kopshtit Botanik | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 80 M2, 1 banjo, e pa mobiluar

Botuar më 11/08/2020
20.000 leke/muaj

21 DHJETORI

PERBALLE POLICISE BASHKIAKE | 57 M2 | 17.000 Leke

57 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/08/2020
17.000 leke/muaj

VASIL SHANTO

prane KESHIT | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe cilesore , komod dhe i rehatshem, ne nje zone teper te qete, 70 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 11/08/2020
250,00 euro/muaj
)