Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

HALKIDIKI GREQI

Nea Potidea | 35 M2 | 35 Euro

Ofrojmë Dhoma, Studio dhe Apartmente me Qera Ditore për Pushime Verore, 35 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Dhoma me qera per Pushime

Botuar më 28/05/2020
35,00 euro/ditë

RR."ARKITEKT SINANI"

tek Xhamlliku | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
22.000 leke

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 60 M2 | 320 Euro

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 1. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. Orientimi me Diell. Vend Parkimi, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
320,00 euro

TEK BRRYLI

mbi Tirana Bank | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 6, me ashensor, pallat i ri, e kompletuar bashkohore, uje dhe drita 24h. Jepet me qera afatgjate

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke

RR. "SULEJMAN PASHA",

mbrapa Ministrise se Drejtesise | 35 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 35 M2, kati 3, preferohen çifte.

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke

KOPESHTI ZOOLOGJIK

Rruga Eduart Mano | 70 M2 | 300 Euro

Kopeshti Zoologjiik, Rruga Eduard Mano, jepet me qera Apartamenti 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore me kondicioner. Orientimi me Diell, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
300,00 euro

QENDER, PAZARI I RI

Rruga Fadil Rada | 35 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (Garsioniere) ne pallat te ri, e mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 35 m², kati i 8 me ashensore, apartamenti eshte i shtruar me parket, kuzhina me vehte, tualet, kondicioner, orientim me diell., 35 M2, 1 ambjent, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/05/2020
250,00 euro/muaj

RRUGA FROSINA PLAKU

Kompleksi Kontakt | 70 M2 | 32.000 Leke

Rruga Frosina Plaku, Kompleksi Kontakt, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 3 me ashensore. Apartament eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, ballkon, tualet, i mobiluar. Orientimi Jug, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 28/05/2020
32.000 leke

ZONA E FRESKUT

prane ISHP | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 28/05/2020
20.000 leke

QENDER, PAZARI I RI

Rruga Fadil Rada | 35 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (Garsioniere) ne pallat te ri, e mobiluar ne menyre moderne, siperfaqe 35 m², kati i 8 me ashensore, apartamenti eshte i shtruar me parket, kuzhina me vehte, tualet, kondicioner, orientim me diell., 35 M2, 1 ambjent, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/05/2020
300,00 euro/muaj
)