Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

MYSLYM SHYR

Myslym Shyr | 71 M2 | 120.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ndertim i viteve te fundit, siperfaqe 71 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor , tualet, ballkon , orientimi me diell, ndertim cilesor., 71 M2, Property ID : 4111209 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
120.000,00 euro

KOMBINAT

RRuga e Qelqit | 65 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartament 1+1 , Rruga "E Qelqit ", Tirane .Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati ekzistues., 65 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
45.000,00 euro

RR. JORDAN MISJA, PRANE BULEVARDIT TE RI

Rr. Jordan Misja, prane Bulevardit te Ri | 76 M2 | 60.800 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 76m² me Hipoteke, kati 6 me ashensor (jo i fundit), tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi Jug. Shitet pjeserisht i mobiluar, pallati nuk ka patur asnje demtim nga termeti., 76 M2, Property ID : 4111210 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
60.800,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE, QENDER, AFER SHKOLLES “SAMI FRASHERI”

Rruga e Barrikadave, qender, afer shkolles “Sami Frasheri” | 82 M2 | 82.000 Euro

Shitet OKAZION Apartament 1+1 ne pallat te Ri, e mobiluar ne menyre bashkohore, siperfaqe 82,6 m², me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3, me kondicioner, me ashensor, ballkon, tualet. Rast ideal per investim, zone me kerkese te larte per qera 350-400 euro., 82 M2, Property ID : 4111102 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
82.000,00 euro

RR. KAVAJES, PRANE BLLOKUT TE AMBASADAVE

Rr. Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave | 74 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat ekzistues, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 74 m², kati 2, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell,, 74 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4219185

Botuar më 30/11/2020
350,00 euro

ASTIR.

Astir. | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e trete, pallat i ri. Eshte i mobiluar shume mire.SIp, 60 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Lirohet me date 1 te muajit Dhjetor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
25.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

prane Karburantit | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 kompletuar ne gjendje shume te mire , ne nje nder zonat qe preferohet dhe teper e aksesueshme, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro/muaj

PRANE 21 DHJETORIT

Kompleksi Kontakt | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 e mobiluar dhe restauruar me te gjitha kushtet teper cilesore, kompleksi eshte i ri dhe i preferuar, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro/muaj

NE ZONEN E ALLIASIT PERBALLE MINISTRISE SE MBROJTES

Ne zonen e Alliasit perballe Ministrise se Mbrojtes | 53 M2 | 43.500 Euro

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53.6 m², me hipoteke, kati 3 ne pallat ekzistues, kuzhine me vete, i rregulluar, i mobiluar i gjithi, orientim me diell., 53 M2, Property ID : 4119071 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
43.500,00 euro

ASTIR.

Prane Alpha Bank. | 67 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Astirit, prane Alpha Bank. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ne katin e katert. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Sip, 67 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontakton!

Botuar më 30/11/2020
28.000 leke/muaj
)