Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE BULEVARDIT TE RI

Jordan Misja | 70 M2 | 210 Euro

Jepet me Qera apartament 1+1 midis rruges Don Bosko dhe Jordan Misja. 2 minuta nga bu...

Botuar më 29/05/2020
210,00 euro/muaj

QENDER

prane Hotel Operas | 64 M2 | 75.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 , siperfaqe 64 m², me Hipoteke, kati 2, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dhom gjumi, tualet, ballkon , kondicioner, orientim me diell., 64 M2

Botuar më 30/05/2020
75.000,00 euro

TEK SANATORIUMI

prane shkolles | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, i mobiluar, 0.692.189.845

Botuar më 30/05/2020
10.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

perballe policise bashkiake | 60 M2 | 33.000 Leke

1+1, i mobiluar mire, pallat egzistues., 60 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
33.000 leke/muaj

NE QENDER TE TIRANES, PERBALLE TOPTANI CENTER

Pallati i Albsig | 69 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apart 1+1 (preferohet per biznes), 69 M2

Botuar më 30/05/2020
400,00 euro/muaj

UNAZA E RE

1+1 | 66 M2 | 25.000 Leke

Bulevardi i ri, prane big market, 66 M2, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke/muaj

MISTO MAME

ne vazhdim te pallateve Cabej | 72 M2 | 42.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 72 m², me Hipoteke, kati 6 banim jo i fundit, ashensor, soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dy dhoma gjumi, tualet, ballkon me tende, bosh, nuk shitet me kredi., 72 M2

Botuar më 30/05/2020
42.000,00 euro

ALI DEM

Rruga Idriz Dollaku | 67 M2 | 52.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 67 m², me Hipoteke, kati 1 , soxhorno gatim-ngrenie-ndenje, dhom gjumi, tualet, ballkon, parket., 67 M2

Botuar më 30/05/2020
52.000,00 euro

RR. E KAVAJES

40 metra larg GLOBE | 52 M2 | 25.000 Leke

52 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/05/2020
25.000 leke/muaj

POSHTE ASTIRIT,

vila L | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, e rregulluar dhe mobiluar. Ka funksionuar si dyqan, aktualishti ndare ne 2 kate.

Botuar më 30/05/2020
18.000 leke

POSHTE ASTIRIT,

tek vila L | 60 M2 | 25.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 1, e rregulluar dhe mobiluar. Ka funksionuar si dyqan dhe aktualisht i ndare ne 2-kate.

Botuar më 30/05/2020
25.000,00 euro
)