Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OKAZION!!!

DON BOSKO | 68 M2 | 48.500 Euro

Shitet apartament 1+1 perballe me Rezidencen Fiori Di Bosko ne Zonen e Don Boskos. Zo...

Botuar më 18/04/2019
48.500,00 euro

RR. PANDI DARDHA

Laprakë, pallat parafabrikat | 120 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1 + (2 dhoma shtese), 120 M2, 4 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, korridor, 2 anekse, 2 bodrumi, me telefon. I përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. Shitet për arsye ekonomike. Me hipoteke

Botuar më 25/04/2019
70.000,00 euro

RR.IRFAN TOMINI

tek pallati me shigjeta perballe big market | 60 M2 | 43.000 Euro

Shitet ap 1+1, 60 M2, kati 5, 1 banjo, me te gjitha kushtet dhe me te gjitha punimet cilesore,pallat parafabrikat.

Botuar më 25/04/2019
43.000,00 euro

TEK FRESKU

Rr."Muhamet Deliu" | 62 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 62 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 25/04/2019
20.000 leke

PERBALLE MATERNITETIT TE RI,

jepet | 55 M2 | 20.000 Leke

Me qera 1+1, 55 M2, 1 banjo, i mobiluar, kati I,

Botuar më 25/04/2019
20.000 leke

RRUGA FORTUZI

Mbrapa shkolles Jeronim De Rada | 26 M2 | 200 Euro

Jepet me qera garsoniere, 26 M2, kati 1, totali i kateve 4, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 25/04/2019
200,00 euro/muaj

RRUGA MIHAL GRAMENO

Tregu elektrik | 30 M2 | 20.000 Leke

Garsoniere e kompletuar +banjo, 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/04/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA FROSINA PLAKU, PALLATI 21

Mbas Hotel Mondial | 42 M2 | 350 Euro

Duplex. Dritat dhe uji jane te perfshira ne cmim, 42 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 9, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Kushte te reja bashkokohore

Botuar më 25/04/2019
350,00 euro/muaj

LAPRAK

Prane Kmy-s | 60 M2 | 20.000 Leke

Dhome dhe kuzhine 1+1, 60 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/04/2019
20.000 leke/muaj

KRYQEZIMI I BATHORES

200 metra nga kryqezimi i rruges per Bathore me rrugen kryesore te Kamzes | 60 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 60 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, E pershtatshme per nje familje cift. Vetem familje te rregullta dhe per afat te gjate mbi nje vit. Garanci nje qera mujore. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 25/04/2019
10.000 leke/muaj

TEK BRRYLI

perballe maternitetit te ri, 200 m me lart tek pallatet xheker | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, E lire ne maj

Botuar më 25/04/2019
30.000 leke/muaj