Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ZONEN E ASTIRIT AFER VILA L NE TIRANE (ID 4111242)

Ne Astir rreth 5-6 minuta nga Vila L | 74.2 M2 | 51.200 Euro

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 74.2m², kati 4, pallat i ri te vitit 2020, me ashensor, 1 tualet, me ballkon dhe shitet bosh., 74.2 M2, Property ID : 4111242 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
51.200,00 euro

BLLOKU

Prane Librit Universitar | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ap 1+1 arreduar totalisht me te gjitha kushtet ,ne zone te aksesueshme , pallat i mireadministaruar, 70 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
320,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

prane Karburantit | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1 me mobilim bashkohore, te gjitha elektroshtepiaket jane funksionale,, 60 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
30.000 leke/muaj

RRUGA KAVAJES

Prane Kishes Katolike | 68 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap 1+1 me arredim modern dhe cilesore, me pamje panoramike , ne nje nder zonat me te preferuara te Kryeqytetit qe ka akses me te gjitha zonat e tjera, 68 M2, kati 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
400,00 euro/muaj

21 DHJETORI

Prane Kryqezimit | 60 M2 | 330 Euro

Jepet 1+1hyrje ekzistuese pallat buze rruge, sapo mobiluar me cdo gje te re, parket, kondicioner, hapesire e bollshme, 60 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
330,00 euro/muaj

RR. "TASIM SHEHU",

Rruga Ura, jepet me qera | 60 M2 | 15.000 Leke

1+1, 60 M2, hyrje e mobiluar, e pershtatshme per 2 vajza studente, cifte, nen e bij ose dy shoqe

Botuar më 05/03/2021
15.000 leke

KOMPLEKSI DELIJORGJI

Rruga Kavajes | 65 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap 1+1 ne nje nder komplekset me te investuar dhe teper familjare, mobiluar totalisht ne menyre moderne , me bare, markete, restorante etj,, 65 M2, kati 8, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
400,00 euro/muaj

KOMPLEKSI ANA

mbi qyteti studentit | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar, jo agjensi

Botuar më 05/03/2021
30.000 leke/muaj

SHESHI WILLSON

Tirane | 60 M2 | 330 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkekohore cdo gje e re dhe cilesore, hyrje e rikonstruktuar, 60 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
330,00 euro/muaj

KOMUNA PARISIT

tek Kompleksi Kika 1 | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore, ne nje nder komplekset me familjare dhe cilesore, 70 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 05/03/2021
300,00 euro/muaj
)