Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ZONA E ALI DEMIT - KOMPLEKSI I RI KONTAKT MANGALEM

OKAZION. Apartament 1+1 ne shitje, pallati I ri - TIRANE | 69 M2 | 56.000 Euro

PRANE RRUGES ALI DEMI, 69 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 26/09/2021
56.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Apartament 1+1 me qera - TIRANE | 67 M2 | 350 Euro

PRANE ME 7 XHUXHAT DHE DEGEN E THESARIT, 67 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, a...

Botuar më 26/09/2021
350,00 euro/muaj

APARTAMENTE NE SHITJE - OKAZION!!! TEK KODRA E DIELLIT 2.

Projekti i ri | 75.8 M2 | 80.048 Euro

Shitet apartament 1+1+ verande. Sip, 75.8 M2, + 15.32 m2 veranda.Pallat ne ndertim. P...

Botuar më 14/09/2021
80.048,00 euro

APARTAMENTE 1+1 ME QERA NE VASIL SHANTO, PRANE BIG MARKET NE TIRANE (ID 4211575)

Vasil Shanto, prane Big Market | 68 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 68 m², kati 6, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 68 M2, Property ID : 4211575 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
350,00 euro

PERBALLE ME ASTIRIN

Kompleksi Oasis | 76 M2 | 64.600 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 76 M2, Kati 2. Pallat i ri ne ndertim. Punime shume cilesore. Sistem Kapote

Botuar më 28/09/2021
64.600,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA NE ZONEN BLLOKUT PRANE SHKOLLES “EDITH DURHAM” NE TIRANE (ID 4211544)

Bllok , afer Shkolles “Edith Durham” | 75 M2 | 430 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 75 m², kati 4 me ashensor, kondicioner ne cdo dhome , tualet, ballkon, orientim me diell.(preferohet 6 muaj parapagim)Jepet me qera 430 Euro, 75 M2, Property ID : 4211544 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
430,00 euro

OKAZION! KODRA E DIELLIT

tek Supermarket Xhangolli | 71 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 71 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Bosh.

Botuar më 28/09/2021
73.000,00 euro

RR. ARBEN BROCI

mbrapa Godines 15 | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 3, i mobiluar, vetem per vajza(cmimi per secilen)

Botuar më 28/09/2021
15.000 leke/person

PRANE BRRYLIT

tek Materniteti i Ri | 56 M2 | 52.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 56 M2, Kati 2. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar.

Botuar më 28/09/2021
52.000,00 euro

OKAZION!!! NE ALI DEM

prane spitalit Continental | 56 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 56 M2, Kati 4 jo i fundit. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i restauruar.

Botuar më 28/09/2021
45.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE BLLOK, PRANE SKY TOWER NE TIRANE (ID 4111231)

Ne Bllok, prane sky Tower | 116 M2 | 170.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 116 m² (116.9 m2) me Hipoteke, kati 10 me ashensor (i fundit), tualet, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, verande e mbyllur( me oxhak dhe punime druri), shitet e mobiluar, orientimi Jug-Perendim., 116 M2, Property ID : 4111231 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
170.000,00 euro

KINOSTUDIO,

prane Postes | 30 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
10.000 leke

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN FORTUZI PRANE SHKOLLES JERONIM DE RADA NE TIRANE (ID 4119161)

Ne rrugen Fortuzi prane shkolles Jeronim De Rada, | 55 M2 | 68.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqa 55 m², kati 5 (jo i fundit) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe. Apartamenti organizohet ne nje dhomendenje me aneks te madh, dhome gjumi, ballkon, koridor, tualet i madhe me parabanjo, orientimi Jug. Gjendja, per tu rikonstruktuar. Shitet bosh.Cmimi 68000 Euro., 55 M2, Property ID : 4119161 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
68.000,00 euro
)