Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

MATERNITETI I RI

bulevardi zhan dark | 100 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 1+1 me siperfaqe 100m2 ne katin e 2 te nje vile 2 kateshe me hyrje me e ndodhur prane maternitetit, 100 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, jo familje me femij

Botuar më 25/05/2020
28.000 leke/muaj

RRUGA SULEJMAN PASHA

Pas Ministrise se Drejtesise ne qender | 40 M2 | 25.000 Leke

Ambjent i pershtatshem per 2 vajza ,per 1 cift pa femije ose 2 djem, 40 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/05/2020
25.000 leke/muaj

TEK 21 DHJETORI

Pas Universitetit Europian | 50 M2 | 25.000 Leke

50 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 25/05/2020
250.000 leke/muaj

RR "RRAPO HEKALI"

Mbi piceri CasaBlanca | 40 M2 | 190 Leke

Jepet me qera garsoniere e mobiluar. E pershtatshme per 3 persona. Jepet vetem per vajza ose cifte., 40 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
190 leke/muaj

21 DHJETORI

Pas shkolles Sabahudin Gabrani | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 25 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, vetem per djem të punësuar.

Botuar më 25/05/2020
15.000 leke

MYSLYM SHYRI

Prane Kryqezimit te vasil shantos | 65 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore,i pershtatshem dhe per studente, 65 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
28.000 leke

RRUGA "MILO DUCI"

Rruga "Milo Duci" | 40 M2 | 18.000 Leke

Garsionere, 40 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
18.000 leke

RRUGA "MILO DUCI"

Rruga "Milo Duci" | 70 M2 | 22.000 Leke

Hyrje 1+1, 70 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
22.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

Prane Drejtorise se Policise | 51 M2 | 330 Euro

Apartament 1+1 me ambient gatimi te ndare nga dhomat, e mobiluar, me kondicioner, panel diellor, elektroshtepiake. I orientuar nga lindja , me diell, ndricim natyral ne shkalle dhe tualet, pamje me gjelberim. Kati i peste, pa ashensor, 51 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
330,00 euro/muaj

TEK FRESKU

prane stacionit te fundit te porcelanit | 84 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 84 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz, uji dhe drita 24 ore.Parkim falas.

Botuar më 25/05/2020
20.000 leke/muaj
)