Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MUHAMET GJOLLESHA

Pran shkolles vasil shanto | 54 M2 | 55000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Muhamet gjollesha, Pran shkolles vasil shanto, 54 M2, 55.000 euro
1 banjo
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara per banim, ne nje pallat ekzistues.Ka nje siperfaqe totale prej 54 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje, aneks gatimi, 1 dhome gjumi, 1 korridor te bollshem, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon.Ka nje orjentim lindje-perendim dhe ndodhet ne katin e 5-te.Apartamenti eshte i rikonstruktuar, 54 M2, 1 banjo - Desai Cela

55.000,00 euro

Botuar më 14/08/2019

Telefon
Email