Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E TELEFERIKUT,

tek Fresku | 25 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, kati 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, (nje muaj paradhenie)

Botuar më 21/07/2018
10.000 leke/muaj

LAPRAKE, RR. "PANDI DARDHA",

perballe Kmy, | 64 M2 | 5.700.000 Leke

Shitet 1+1, 64 M2, kati 4, hyrje e rikonstruktuar, me hipoteke

Botuar më 21/07/2018
5.700.000 leke

TEK BRRYLI

perbri Maternitetit te ri | 62 M2 | 68.000 Euro

Shitet 1+1+aneks, 62 M2, kati 1, i pershtatshem edhe per biznes

Botuar më 21/07/2018
68.000,00 euro

ISH FUSHA AVIACIONIT,

prane shkolles “Dhora Leka”, | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 21/07/2018
20.000 leke

UNAZA E RE - KOMPLEKSI MOLLA

unaza e re | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 70m2 ne pallat te ri me ashensor ne kompleksin Molla, kati 4 i banimit, orientimi jug, i mobiluar teresisht, 2 kondicionere., 70 M2

Botuar më 21/07/2018
25.000 leke/muaj

BULEVARDI: GJERGJ FISHTA, PRANE UNIVERSITETIT EUROPIAN, PALLATI 8, HYRJA 2, KATI 4, TIRANE

Ne krah te Universitetit Europiane | 60 M2 | 28.000 Leke

Apartamenti eshte i perbere nga: 1 Dhome ndejtjeje me kend gatimi dhe ngrenjeje, Dhome gjumi, Banjo dhe Koridor. I mobiluar dhe elektroshtepiake te reja., 60 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/07/2018
28.000 leke/muaj

UNAZA E RE - ROTONDO E DYTE

unaza e re | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera tek Unaza e re, rotondo e dyte apartament 1+1, 50m2, ne pallat te ri, pjeserisht i mobiluar. me ashensor, orientimi jug, 50 M2

Botuar më 21/07/2018
20.000 leke/muaj

OKAZION! BLLOK

Rruga Margarita Tutulani | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 kondicioner, tualet, ballkon., 60 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 20/07/2018
30.000 leke

RRUGA IDRIZ DOLLAKU

Lagjia Ali Demi | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
18.000 leke

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

Afer Inxhinierise Ndertimit | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 50 m², i mobiluar totalisht, tualet me gabin dushi, orintimi me diell., 50 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 20/07/2018
30.000 leke