Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES

pallati me tunel | 72 M2 | 67.000 Euro

Shitet 1+1, 72 M2, kati 5, ashensor, 1 ballkon, bosh, Me hipoteke

Botuar më 20/08/2018
67.000,00 euro

RR."STUDENTI"

prane Konvikteve te Inxhinierise se Ndertimit | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
30.000 leke

RR. “KAVAJES”

mbrapa Ambulances 9 | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, bosh, per banim ose biznes

Botuar më 20/08/2018
22.000 leke

RR. "MYSLYM SHYRI"

buze rruge | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, i arreduar. Pamje nga rruga. I pershtatshem dhe per biznes privat

Botuar më 20/08/2018
30.000 leke

RRUGA DON BOSKO

pallatet e Almakut | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
13.000 leke

RR. KONFERENCA E PEZES

mbrapa shkolles Sabaudin Gabrani | 20 M2 | 150 Euro

Jepet me qera garzoniere, 20 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
150,00 euro/muaj

RR. DON BOSKO

perballe Vizion+ | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar, kati 8 pallat 10 katesh me ashensor

Botuar më 20/08/2018
25.000 leke

RRUGA E KAVAJES

perballe policise Bashkiake | 62 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 62 M2, kati 11, ashensor, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
250,00 euro

RR. ARKITEKT KASEMI

prane Brrylit | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 20/08/2018
25.000 leke

RR. DON BOSKO

afer shkolles Qazim Turdiu | 60 M2 | 6.700 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje te nje ap 1+1, 60 M2, kati 1, aktualisht jetojne 2 vajza

Botuar më 20/08/2018
6.700 leke