Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JEPEN ME QERA DHOMA PUSHIMI NE QEPARO!!!

GARSONIERE DHE 1+1, | 40 M2 | 28.000 Leke

ME PAMJE NGA DETI, SIP. 25M² DHE, 40 M2, TE KOMPLETUARA. Vizitoni faqen tone: DetiJon Guesthouse. Çmimi fillon nga

Botuar më 16/07/2018
28.000 lekeÇmimi/ditë

RR. "ARBEN BROCI",

mbrapa Godines 15, | 50 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje te nje ap 1+1, sip, 50 M2, i mobiluar, Aktualisht jeton nje vajze

Botuar më 16/07/2018
6.000 leke/person

RR. "ARBEN BROCI",

mbrapa Godines 15, | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, i mobiluar, jepet per 2 vajza

Botuar më 16/07/2018
15.000 leke

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades Greke | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, gjendja: e rikonstruktuar, e mobiluar me te gjitha pajisjet, kati 1, paradhenie 2 muaj

Botuar më 16/07/2018
25.000 leke

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 50 M2, kati 1, e rikonstruktuar, e mobiluar me te gjitha pajisjet, paradhenie 2 muaj

Botuar më 16/07/2018
25.000 leke

KOMUNA E PARISIT

Hyrja e Komunes | 60 M2 | 250.000 Leke

Kerkoj te marr me qera nje shtepi minimumi 60m2 per dy persona.Zona e preferuar : Komuna e Parisit, Inxhinieria e Ndertimit, Tek Ekonomiku pa u futur ne Qytet Studenti. Te kete 24 ore uje dhe mos te jete shtepi private, i mobiluar teresisht, cmimi nga 250000 -270000 leke te vjetra per qerane, 60 M2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 16/07/2018
250.000 leke/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA

500 m nga zogu izi , ngjitur me universitetin zonja e keshillit te mire | 30 M2 | 16.000 Leke

Jepen per dy vajza ose cift, behet dhe nje muaj parapagim + muajin, 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, kopesht, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Uje dhe drita 24 ore

Botuar më 16/07/2018
16.000 leke/muaj

RRUGA SKENDERBE, GOLEM, KAVAJE

Tek Mali i robit | 60 M2 | 18.600 Euro

Shitet apartament dhe eshte i pajisur me hipoteke., 60 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, .

Botuar më 16/07/2018
310,00 euro/m2

RRUGA EDUARD MANO 50 M NGA KOPESHTI ZOLOGJIK

Pran restorant Gambero Rosso | 60 M2 | 30.000 Leke

Apartament i ri, e gjith e mobiluar 1+1 Kati 3, 60 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/07/2018
30.000 leke/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA

Universiteti zoja e keshillit te mire | 40 M2 | 18.000 Leke

500 nga zogu i zi, 40 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, kopesht, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Jepen per dy vajza ose cift

Botuar më 16/07/2018
18.000 leke/muaj