Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Laprake | 71 M2 | 250 Euro

Laprake, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistu...

Botuar më 29/06/2020
250,00 euro/muaj

RRUGA E DIBRËS

Te Ministria e Mbrojtjes | 67 M2 | 220 Euro

Super apartament me sipërfaqe të konsiderueshme dhe të mirëorganizuar.Apartamenti është i mobiluar me kushte bashkëkohore,gjithçka e re,pajisjet elektroshtëpiake,sistem kondicionimi,ambient tejet komod.Orientim me dritë dhe diell.Për informacion të mëtejshëm na kontaktoni., 67 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/07/2020
220,00 euro/muaj

DON BOSKO

prane Shkolles Don Bosko | 60 M2 | 250 Euro

OKAZION! Jepet me qera Apartament 1+1 , me sip 60 m2, kati 4 me ashensor, i mobiluar shume mire, kondicioner, ballkon, tualet. Cmimi 250 Euro., 60 M2

Botuar më 02/07/2020
250,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT, RRUGA SHKELQIM FUSHA

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet Garsoniere ne pallat te Ri, siperfaqe 40 m² me Hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, Garsonierja eshte e shtruar e gjitha me parket., 40 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4101010

Botuar më 02/07/2020
40.000,00 euro

21 DHJETORI, KOMPLEKSI MAGNET/KONTAKT

21 Dhjetori, Kompleksi Magnet/Kontakt | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 60 m², kati i pare me ashensore, dhoma e gjumit e shtruar me parket, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 60 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4211483

Botuar më 02/07/2020
35.000 leke

ALI DEMI

Tiranë | 68 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qira apartament i pozicionuar pranë dyqaneve dhe shërbimeve të tjera të rëndësishme.Sipërfaqe e konsiderueshme e organizuar në mënyrë interesante e mobiluar me shumë stil dhe shije duke ofruar për ju komoditet.Dritë dhe ndriçim natyral.Për informacion të mëtejshëm ju lutem na kontaktoni., 68 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA KAVAJES

tek Bogdanet | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore, ne pallat te ri me ashensore, dhe zone teper e preferuar dhe aksesueshme, 70 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

pas Ambasades Amerikane | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore , ne pallat te ri te mireadministruar, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
32.000 leke/muaj

BLLOKU

prane Vesa Center | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobilusr totalisht me tr gjitha kushtet ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne pallat te mireorganizuar dhe zone te preferuar, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
300,00 euro/muaj

TEK 21 DHJETORI,

perballe konvikteve te Ing. Ndertimit, | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, per nje cift ose tre vajza

Botuar më 02/07/2020
20.000 leke

PALLATI ME SHIGJETA

TEK VELIAJ PETROL, RRUGA E KAVAJES | 120 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile 5 kateshe, 120 M2, kati 3, 1 ballkon, verande, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
25.000 leke
)