Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KODRA E DIELLIT

Prane Market Aldi | 73 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartamenti 1+1, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, 73 M2, 1 banjo, Or...

Botuar më 14/03/2019
60.000,00 euro

FRESKU

në zonën e Freskut, në rrugën e “Teleferikut” | 80 M2 | 40.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e “Teleferikut”. Apartament...

Botuar më 11/03/2019
40.000,00 euro

RR.THANAS ZIKO

afer shkolles se Kuqe | 75 M2 | 78.750 Euro

Shitet 1+1, 75 M2, kati 1 banim, ne proces legalizmi, per 1 muaj meret certifikata

Botuar më 19/03/2019
78.750,00 euro

JEPEN ME QERA DHOMA TEPER KOMODE PER 2 DHE 3 VAJZA!! RR. “KOMUNA PARISIT”,

tek Lulishtja, jepen me qera dhoma vetem per vajza ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Sip. e seciles dhome eshte, 35 M2, dhomat jane te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 ose 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, tualet secila dhome. Çmimi per person

Botuar më 19/03/2019
12.000 leke/muaj

VARRI BAMIT

prane tregut Fruta perime | 65 M2 | 55.000 Euro

Me tulla silicate, Shitet 1+1 e pershatur ne 2+1, 65 M2, kati III, e kompletuar ose bosh

Botuar më 19/03/2019
55.000,00 euro

TREGU ELEKTRIK

BRITANIKU | 60 M2 | 47.000 Euro

Shitet 1+1, 60m2, 47000 euro i mobiluar, me hipoteke tek Tregu Elektrik!, 60 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, INFO Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 18/03/2019
47.000,00 euro

OFERTE SPECIALE! RR.THANAS ZIKO

NGJITUR ME SHKOLLEN PARTIZANI | 60 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar, kati jo i fundit, pallat ekzistues

Botuar më 18/03/2019
28.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

Te shkolla e baletit | 50 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament me HIPOTEKE me punime Cilesore afer me shkollen e Baletit. Apartamenti ka organizim dhe orientim shume te mire., 50 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 18/03/2019
65.000,00 euro

PLAZH

Apollonia, brezi II | 60 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 18/03/2019
10.000 leke

GARSIONERE 21 DHJETORI

Perball Shkolles Sabaudin Gabrani | 34 M2 | 30.000 Euro

Shitet Garsionere okazion, 34 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 18/03/2019
30.000,00 euro

TIRANE E RE

tek stadiumi "Dinamo", tek ish Restorant Shushica | 35 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 35 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, e pershtatshme per zyre

Botuar më 18/03/2019
19.000 leke/muaj

RR. ARBEN BROCI

mbrapa Godines 15, Qyteti Studenti | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, i mobiluar, me kushte bashkohore te kohes, jepet per 2 vajza

Botuar më 18/03/2019
15.000 leke