Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 15/11/2018
52.000,00 euro

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 67 M2 | 55.600 Euro

Botuar më 13/11/2018
55.600,00 euro

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar më 09/11/2018
34.200,00 euro

TEK KRISTAL CENTER,

Godina B, | 40 M2 | 250 Euro

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, preferohen te huaj me te gjitha kushtet. Nuk pranojme bashkepunim me agjensi

Botuar më 15/11/2018
250,00 euro/muaj

TEK FRESKU, RRUGA MUHAMED DELIU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 63 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 totalisht I mobiluar modern., 63 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore, mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 15/11/2018
20.000 leke/muaj

RR. SALI NIVICA

prane tregut Elektrik | 35 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 35 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, pallat i ri

Botuar më 15/11/2018
16.000 leke

RR.BARDHYL BIBA

PAS BAR VIENES, ne afersi te rruges kryesore, perball Ministrise se Drejtesise | 73 M2 | 80.000 Euro

Shitet 1+1, 73 M2, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, me dokumenta te rregullta

Botuar më 15/11/2018
80.000,00 euro

RR.FITNETE REXHA

Rruga Ura | 60 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, ne shtepi private

Botuar më 15/11/2018
10.000 leke

QYTET STUDENTI

prane fushes se Sportit | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 3, i mobiluar, preferohen 2 persona

Botuar më 15/11/2018
18.000 leke

TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT

21 Dhjetori | 14 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 14 M2, i mobiluar

Botuar më 15/11/2018
15.000 leke

RRUGA "BUDI"

Drejtoria e higjenes | 72 M2 | 400 Euro

Apartament per qira 1+1 i mobiluar prane Higjenes, 72 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/11/2018
400,00 euro/muaj

REZIDENCA KODRA E DIELLIT

Kodra e Diellit | 82 M2 | 400 Euro

Epet me qira apartament ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, tek Kodra e Diellit. Apartamenti ka siperfaqe totale 82m2 dhe organizohet nga dhoma e ndenjies me hapesire te mjaftueshme edhe per kendin e gatimit dhe ngrenies, nje dhome gjumi, nje tualet, si dhe nje ballkon, 82 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/11/2018
400,00 euro

PETRO NINI

prane Sheshit Willson | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore, pjese e nje ndertimi te ri dhe shume cilesore. Apartamenti ka nje siperfaqe te konsiderueshme dhe organizim te rregullt. I mobiluar totalisht ne menyre komode., 75 M2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 15/11/2018
320,00 euro/muaj