Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

STACIONI TRENI

Hipoteka Tiranës | 69 M2 | 74.000 Euro

Tiranë, pranë Stacioni Treni shitet Apartament 1+1 Kati2 sipërfaqe 69m2, Ndërtim...

Botuar më 21/11/2019
74,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Perballe me Minibashkine 1-2 | 76 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1,te Golden Park., 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 15/11/2019
51.000,00 euro

RRUGA ALI PASHE GUCIA,

GJIMNAZI PARTIZANI, NGJITUR ME KISHEN | 55 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 5, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 21/11/2019
350,00 euro

RR. "VLLAZEN HUTA"

ngjitur me zyrat e punes | 68 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 68 M2, kati 3, i mobiluar, pallat i ri.

Botuar më 21/11/2019
30.000 leke

RRUGA PETRO NINI LUARASI

Market Jata | 50 M2 | 26.000 Leke

Shtepi e mobiluar, 50 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, verande, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/11/2019
26.000 leke

RRUGA E KAVAJES,TEK GLOBE

Ish Parku i autobusave,21 Dhjetori | 65 M2 | 33.000 Leke

Apartament me qera i perbere nga 1 sallon,1 dhome gjumi me 1 krevat per cift dhe krevat per kalamaj,si dhe 1 tualet., 65 M2, kati 6, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
33.000 leke/muaj

LAGJIA 8, RR.HAJDAR DEMIRAJ , DURRES

Çesma e ferrës | 70 M2 | 3.000.000 Leke

70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
3.000.000 leke

RRUGA PETI

Kopshti zologjik | 72 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apatment 1+1, 72 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
25.000 leke/muaj

ASTIRI BAR 2 PALMAT

Astiri Bar 2 Palmat | 82 M2 | 48.000 Euro

Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 81,4 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor dhe eshte ne proces Hipotekimi.Cmimi 48.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062, 82 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
48.000,00 euro

ASTIRI BAR 2 PALMAT

Bar 2 Palmat | 64 M2 | 37.000 Euro

Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 63,4 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte ne proces Hipotekimi.Cmimi 37.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 64 M2, 2 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/11/2019
37.000,00 euro

SHITEN 2 AP. 1+1 NE ASTIR PRANE BAR 2 PALMA

Astir prane Bar 2 Palma | 145 M2 | 85.000 Euro

Ne Tirane prane Bar 2 Palmat SHITEN 2 apartamente 1+1 qe jane ngjitur me njeri tjetrin ne te njejtin kat. Njeri ka siperfaqe totale 63,4 m2 ndersa tjetri ka siperfaqe totale 81,2m2. Apartamentet ndodhen ne pallat te ri me ashensor dhe jane totalisht te mobiluar. Jane ne proces Hipotekimi.Cmimi 85.000 euroPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 145 M2, 4 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/11/2019
85.000,00 euro

STACIONI TRENI

Hipoteka Tiranës | 69 M2 | 74.000 Euro

Tiranë, pranë Stacioni Treni shitet Apartament 1+1 Kati2 sipërfaqe 69m2, Ndërtim viti 2018, kompleks pallatesh tepër cilësor, Cmimi 74.000€. Kontakt Agjensi Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 69 M2

Botuar më 21/11/2019
74,00 euro
)