Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. E BARRIKADAVE

Okazion, perballe gjimnazit "Sami Frasheri" | 54.30 M2 | 1.380 Euro

Ne "Evis Residence", një objekt i ri në proces ndërtimi shitet apartamen...

Botuar më 30/11/2020
1.380,00 euro

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

SHITET APARTAMENT ME CMIM OKAZION NE SHENGJIN

Kune | 48.62 M2 | 30.000 Euro

Shitet garsoniere, 48.62 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, bosh, me hipoteke te rregullkt

Botuar më 01/12/2020
30.000,00 euro

RR. "BUDI", TEK QYTETI STUDENTI,

prane Depos se Ujit, | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, sip, 40 M2, 1 banjo, hyrje totalisht e kompletuar, kati I, jepet per çift ose 2 vajza. Çmimi

Botuar më 01/12/2020
15.000 leke

RRUGA PANORAMA, PRANE HIPOTEKES,

ne kompleksin Quartum te sapo perfunduar, i ndertuar me teknologjine me moderne te kohes, me 5 kate banimi, 2 ashensore ne çdo shkalle | 70.5 M2 | 77.550 Euro

Me fasade te ventiluar, izolim akustik dhe termik, lulishte dhe ambiente te gjeberuara: shitet ap. 1+1, 70.5 M2, kati 3, teknik, punime teper cilesore, sistem kondicionimi ciller, grila, etj. Çmimi

Botuar më 01/12/2020
77.550,00 euro

ZOGU I ZI PRANE UNIVERSITETIT LOGOS

Zogu i Zi, Tirane | 67 M2 | 350 Euro

1+1+Ballkon, i mobiluar + pajisje elektroshtepiake + kondicioner, kati 3 me ashensor, jo per agjensite, 67 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
350,00 euro

QYTET STUDENT

Prane Big Market | 38 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qira garsoniere mbi Qytet Student. Garsonieria eshte e mobiluar, me ambient gatimi me vete., 38 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 30/11/2020
17.000 leke/muaj

BULEVARDI GJERGJ FISHTA APARTAMENTI 8 HYRJA 2 KATI 4 TIRANE

Prane, godines se Re te OSHEE ose Universitetit Europian te Tiranes | 50 M2 | 28.000 Leke

1 Dhome ndejtje e gatimi, 1 dhome gjumi, koridor, banjo, 50 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/11/2020
28.000 leke/muaj

LIQENI I TIRANES - KOMUNA E PARISIT

Rruga e Kosovarve | 69 M2 | 85.000 Euro

Liqeni i Tiranes, Rruga e Kosovareve, shitet apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 69 m2 me Hipoteke, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor hyres, dhome gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, tualet, ballkon, orientim nga lindja.Çmimi i shitjes 85000 euro., 69 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
85.000,00 euro

21 DHJETORI

kompleksi Magnet/Kontakt | 70 M2 | 38.000 Leke

21-Dhjetori, Kompleksi Kontakt, jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar dhe i kompletuar, siperfaqe 70 m2, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor me çip. Apartamenti organizohet nga dhome gjumi, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, tualet, ballkon, kondicioner.Jepet me qera 38000 Lek ne muaj., 70 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 30/11/2020
38.000 leke/muaj

KODRA E DIELLIT

Rruga Bill Klinton | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1, Pallat i ri, Siperfaqe 75 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon., 75 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro

KOMUNA PARISIT

Kika 1 | 75 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, Siperfaqe 75 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon., 75 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 30/11/2020
400,00 euro
)