Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MBI NEWS 24, NE PALLAT TE RI ME PUNIME TEPER CILESORE,

ne nje zone te mire shitet ap. 1+1 | 104 M2 | 62000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Mbi News 24, ne pallat te ri me punime teper cilesore,, ne nje zone te mire shitet ap. 1+1, 104 M2, 62.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Sip. 65m² + ballkon 35m², sip. totale, 104 M2, totalisht e mobiluar dhe kompletuar, kati VI, ashensor. Dokumenta te rregullta hipotekore.

62.000,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon