Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

LIQENI

prane tij | 69 M2 | 260 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne nje zon...

Botuar më 15/01/2020
260,00 euro

SHKOLLA AVDULLAH KETA

100 m siper | 70 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/01/2020
10.000 leke

TEK ALI DEMI

ne rrugen Idriz Dollaku | 67 M2 | 52.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ne pallat te Ri me punime cilesore, me Hipoteke,kati i pare, driitaret me kangjella dhe grrila,hyrje e vecante, dhome gjumi,kuzhine per ndenje-gatim e ngrenie,tualet,e Mobiluar me pajisje te reja dhe cilesore, 67 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 23/01/2020
52.000,00 euro

NE VAZHDIM TE ISH SHKOLLES BASHKUAR

afer Ambulances 10 dhe xhamise Xhura | 56 M2 | 45.000 Euro

Shitet Ap 1+1 me Hipoteke,pallat me tulla silikat,i rregulluar totalisht me punime extra dhe shume cilesore cdo gje e re,orientim J-P me diell,me cisterne e pompe personale,kati 3,sip 56m2 ne fakt,dhome gjumi,kuzhine e madhe ,me ballkon,tualet me dritare,corridor, nuk shitet me kredi, 56 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 23/01/2020
45.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

ne rrugen dytesore te autostrades,ne nje pallat te Ri me punime shume cilesore dhe pamje te bukur te Tiranes | 76 M2 | 76.000 Euro

Shitet Ap 1+1 me Hipoteke, kati 5 banim me ashensor,dhome e madhe gjumi,sogiorno per ndenje,gatim ngrenie,tualet,korridor dhe ballkon,mobilim i ri ,cilesor dhe i shtrenjte,dopioxham,grrila,parket,kondicioner,Shitet per arsye emigrimi duke lene mobilimin bonus, 76 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 23/01/2020
76.000,00 euro

DON BOSKO

jepet me qera | 70 M2 | 25.000 Leke

1+1, 70 M2, super e mobiluar, ne nje ambjent te qete

Botuar më 23/01/2020
25.000 leke

TEK ISH STACIONI I TRENIT

dhe afer Bulevardit te Ri | 38 M2 | 73.000 Euro

Shitet Ap 1+1 dhe Garsoniere,te dyja ne katin e pare, orientim me diell dhe te rregulluara me punime cilesore,me Hipoteke secila dritaret me kanxhella,sip 65m2 dhe, 38 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al shitet 50 000 Euro ose te dyja bashke

Botuar më 23/01/2020
73.000,00 euro

ALI DEMI

afer Azilit te Pleqve | 58 M2 | 45.000 Euro

Shitet Ap 1+1 me Hipoteke,i rregulluar teresisht me punime cilesore,ndertuar ne fillim te Demokracise,kati i katert banim,me solete te bere tani,ka cisterne personale dhe orientim nga lindja,dhome e madhe gjumi,kuzhine me aneks,tualet,ballkon me vedrat xhami,korridor,siperfaqe faktike 58m2,shitet e mobiluar pjeserisht duke lene dhomen e gjumit,k/bufene,elektroshtepiaket etj.(te gjitha bonus), 58 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 23/01/2020
45.000,00 euro

TEK KRYQEZIMI I RRUGES HOXHA TAHSIM

me rrugen Bardhyl | 56 M2 | 55.000 Euro

Shitet Ap 1+1 me Hipoteke,kati 4 (jo i fundit), e rregulluar komplet me punime supercilesore,qe nga suvatimet e reja,pajisjet hidraulike,elektrike,me pllaka e dyer te reja,dritaret dopio xham,punime gipsi,cisterne e pompe personale,tualet i madh me dritare,dy ballkone (nje i mbyllur me vedrat xhami per gatim),korridor i madh,orientim J-L-P, 56 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 23/01/2020
55.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

pa shkuar tek Medreseja, buze rruge | 58.10 M2 | 52.000 Euro

Shitet Ap 1+1, kati i pare, i pa rregulluar, eshte me zoklature e ngritur nga toka dhe ka strehim nen te, dhome gjumi, kuzhine me aneks, wc me dritare, koridor, ballkon gjatsor me kangjella, cistern personale , ka mobilim te thjeshte, mobilim te thjeshte, eshte e pershtatshme per banim ose biznes, 58.10 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 23/01/2020
52.000,00 euro

FREDERIK SHIROKA

Kulla 1 | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar, per familjare

Botuar më 23/01/2020
300,00 euro
)