Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

MBI XHAMLLIKUN

Pran varrit te bamit, oxhakut, prane dine camit | 56 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh me tulla te bar...

Botuar më 18/11/2020
45.000,00 euro

PRANE OXHAKUT SHKOLLA E BASHKUAR

Prane Oxhakut Shkolla e Bashkuar | 54 M2 | 48.000 Euro

Në Tiranë pranë Oxhakut SHITET apartament 1+1 me sipërfaqe neto 54 m2. Apartament...

Botuar më 17/11/2020
48.000,00 euro

BLV BAJRAM CURRI

tek ish stacioni i fundit i Tiranes se re | 57 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1 kati 3, pallat ekzistues me tulla te bardha, totalisht e resturuar dhe e mobiluar, 57 M2, me hipoteke

Botuar më 24/11/2020
58.000,00 euro

BLV BAJRAM CURRI

tek stacioni i fundit i Tiranes se Re, buze rruges Kryesore | 57 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 57 M2, kati 3, pallat 5-katesh, e sapo rregulluar, 1 dhome gjumi, kuzhine, aneks, korridor, ballkon. Me hipoteke te rregullt. Shitet nga vet pronari. Mund te shitet edhe me kredi bankare

Botuar më 24/11/2020
58.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane ish Ekspozites | 70 M2 | 40.000 Leke

Myslym Shyri, prane ish Ekspozites, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 70 m2, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, dhome gjumi, tualet me dritare, kondicioner, 2 ballkone, orientim Jug-Perendim.Jepet me qera 40000 Lek ne muaj., 70 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/11/2020
40.000 leke/muaj

5 MAJI

prane Concord Center | 70 M2 | 30.000 Leke

5 Maji, prane Concord Center, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bahkekohore, siperfaqe 70 m2, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, dhome gjumi, tualet, kondicioner, ballkon, orientim me diell.Jepet me qera 30000 Lek ne muaj., 70 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/11/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA ROBERT ZHVARTS

Komuna e Parisit | 47 M2 | 250 Euro

Jepet me qira apartamenti 1+1., 47 M2, 2 ambjente, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 24/11/2020
250,00 euro/muaj

RRUGA ;"HAZBI SERANI ", FUSHA MISTO MAME

prane UKTkse | 20 M2 | 13.000 Leke

Sygjerohet kryesisht per gjinine mashkullore, 20 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/11/2020
13.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

Rruga e Kavajes | 74 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartamenti 1+1 tek rruga e Kavajes.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues dhe jepet vetem per cifte., 74 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Shpia24

Botuar më 24/11/2020
350,00 euro/muaj

BLLOKU

Blloku | 85 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ,Kati i 9(me ashensor),Viti ndertimit 2011,Cmimi 400 Euro/Muaj -per qeradhenie afatgjat, 85 M2, 2 ambjente, kati 9, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/11/2020
400,00 euro/muaj

5 MAJ

Rruga 5 Maj | 47 M2 | 250 Euro

Jepet me qira apartamenti 1+1+ ballkon ne rrugen 5 Maj Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri., 47 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Agjensia Shpia24

Botuar më 24/11/2020
250,00 euro/muaj

KOMBINAT

rruga Shaban Bardhoshi | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, bosh

Botuar më 24/11/2020
15.000 leke
)