Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAGJIA ALI DEMI

tek fusha | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 82 M2, kati 5, ashensor, + garazh. Pallat i ri. Ndertim bashkekohor. Cmim...

Botuar më 18/06/2018
70.000,00 euro

RR. SHYQYRI ISHMI

prane shkolles 1 Maji | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Dhoma e gjumit me parket, dritaret plastike gjermane, banjo me dritare

Botuar më 22/06/2018
30.000 leke

PERBALLE PALLATIT ME SHIGJETA

Rr. "Stef Currani" | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 25 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/06/2018
15.000 leke

UNAZA E RE

pallati vila l | 55.6 M2 | 38.500 Euro

Kubature e rregullte.shperndarje me korridor.drejtim jug.sistem kapot.mobilim bashkohor.nje nga ndertimet me cilesore te zones., 55.6 M2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
38.500,00 euro

UNAZA E RE

kompleksi green city | 73.8 M2 | 45.756 Euro

Kubature e rregullte.sistem kapot.shperndarje me korridor.tualet me dritare.kompleks me standarte te larta ndertimi dhe jetese., 73.8 M2, 4 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
620,00 euro/m2

RR. "KONGRESI LUSHNJES"

tek 21 Dhjetori, mbrapa Hotel Mondial | 50 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, oborr, i mobiluar, vetem per 2 vajza, pa lageshtire, uje 24 ore

Botuar më 22/06/2018
22.000 leke

PERBALLE DISKO MANGO

sarande | 56 M2 | 39.000 Euro

Shitet apartament 1+1, pallat i ri me pamje nga deti, me punime shume cilesore, me hipoteke, 56 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re - Re one

Botuar më 22/06/2018
39.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

Kopshti Botanik | 66.6 M2 | 66.600 Euro

Shitet Apartament 1+1, me vendodhje ne zonen e Kopshtit Botanit. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial banimi, qe sapo ka perfunduar. Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 depo qe perfshihet ne cmim dhe 2 ballkone, 66.6 M2, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/06/2018
1.000,00 euro/m2

RRUGA E KAVAJES

përballë Raiffeisen Bank | 60 M2 | 350 Euro

Orientim jug-lindje, 60 M2, 2 ambjente, kati 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
350,00 euro/muaj

RRUGA “5 MAJI”

shitet | 58 M2 | 38.000 Euro

1+1, 58 M2, 2 ambjente, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
38.000,00 euro

TIRANE

Apartament 1+1, Rruga E Barrikadave | 70 M2 | 300 Euro

Apartamenti ndodhet në rrugën e Barrikadave, pranë gjimnazit “Sami Frashëri” Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 70 m2. Apartamenti ka orientim jug, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi, 70 M2, 2 ambjente, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
300,00 euro/muaj