Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LIQENI

prane tij | 69 M2 | 260 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Liqeni, prane tij, 69 M2, 260 euro
1 banjo, i mobiluar, kati 1, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne nje zone te qete, pallati ri, 69 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

260,00 euro

Botuar më 15/01/2020

Telefon
Email
)