Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LAPRAKE

Rr. "Vangjel Noti" | 60 M2 | 15000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Laprake, Rr. "Vangjel Noti", 60 M2, 15.000 leke
Bosh
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 60 M2, bosh, kati I. Uje dhe drita 24h

15.000 leke

Botuar më 06/04/2020

Telefon
)