Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ALI DEMI

Rr. Selman Riza, ngjitur me Restorant Qordja ( PERBALLE ME SPITALIN CONTINENTAL) | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke

LAPRAKE

Laprake | 71 M2 | 250 Euro

Laprake, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistu...

Botuar më 29/06/2020
250,00 euro/muaj

SARANDE

Perballe Disko Mango | 120 M2 | 120.000 Euro

Shiten apartamente te ndryshme ne Sarande duke filluar nga sip.54m2 - 65 m2 qe jane ...

Botuar më 25/06/2020
120.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane karburant kastrati | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus 1, 75 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz, mobilim I ri dhe bashkohor, Ka 3 kondicionere, Uji dhe drita 24 ore.

Botuar më 04/07/2020
320,00 euro/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1 plus 1, 65 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke/muaj

PRAN KOPSHTIT ZOOLOGJIK

Brezi par i pallateve tek restorant GamberoRosso | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1 e mobiluar ne menyre bashkekohore., 90 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 04/07/2020
300,00 euro/muaj

ISH FUSHA E AVIACIONIT.

Komplekso turdiu | 60 M2 | 30.000 Leke

1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re, Apartament i ri i sapo mobiluar cdo gje e re.

Botuar më 04/07/2020
30.000 leke/muaj

RRUGA SHKELQIM FUSHA.

Perballe Qendres Kristal, te Big Market Dielli, | 39 M2 | 35.000 Euro

Shitet garzoniere 39m2 e mobiluar, Gazonierja ka nje ambient te madh ndjenje dhe gatimi, 1 banjo te madhe,dhe 1 koridor.Me hipoteke,uje dhe drita 24 ore,, 39 M2, 1 ambjent, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 04/07/2020
35.000,00 euro

MBI KRISTALI

prane mbikalimit, ne hyrje te rruges rrapo hekali | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne katin 0 te nje pallati te ri, 50 M2, totali i kateve 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 04/07/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA MIHAL GRAMENO

BANESA 157 PRANE TREGUT ELEKTRIK DHE FUSHES ALI DEMIT | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 1, i mobiluar, me dere oborr me vete, uje 24 h

Botuar më 04/07/2020
20.000 leke

RR. DRITAN HOXHA

mbrapa kupoles | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar

Botuar më 04/07/2020
400,00 euro

ASTIR

rruge kryesore | 60 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 04/07/2020
21.000 leke

TEK TREGU ELEKTRIK

rruga "Bajram Allaraj" | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2, kati 2, i mobiluar, preferohen vajza ose cift

Botuar më 04/07/2020
15.000 leke
)