Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 23/01/2019
52.000,00 euro

RR E DURRSIT

mbrapa ambasades Kineze tek blloku i ambasadave | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/01/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA IBRAHIM PASHE BUSHATLLIU

afer Gjykates Administrative ne Laprake | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2019
20.000 leke/muaj

OKAZION! PERBALL SPITALIT HYGEIA

TEK KARBURANT KASTRATI, pa kaluar shinat e trenit | 35 M2 | 21.000 Euro

Shitet garsoniere, 35 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i ri, me hipoteke,

Botuar më 23/01/2019
21.000,00 euro

RRUGA BILL KLINTON

Tek Cok Market, 100m mbi qendren Kristal. | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 70 M2, 1 banjo, Apartament i pa banuar me pare. Pallati me ashensor, i survejuar me kamera totalisht i mobiluar, televizor plazma si dhe kondicioner .

Botuar më 23/01/2019
32.000 leke/muaj

RING CENTER

te qendra tregtare Ring te Zogu Zi | 85 M2 | 114.750 Euro

Shitet 1+1, 85 M2, 1 banjo, ne total, pajisur me hipoteke. Orientim jug plot drite dielli dhe punime te brendshme te cilesie te larte.

Botuar më 23/01/2019
114.750,00 euro

PORCELAN

Rruga Hysen Zhura, prane Bar Leandro | 57 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet 1+1 ose jepet me qera, 57 M2, kati 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, pallat parafabrikat, aktualisht 1 dhome eshte per dyqan (ne gjendje pune)+depo, me hipoteke te rregullt, i pershtatshem per banim/ biznes. Shitet per arsye emigrimi. Qeraje 13.000

Botuar më 23/01/2019
5.500.000 leke

QYTET STUDENTI,

Tek Oxhaku | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2019
15.000 leke

KODRA DJELLIT

Tek hyrja e rezideces | 73 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+Garazh, 73 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi

Botuar më 23/01/2019
280,00 euro/muaj

21 DHJETORI GARSIONERE

Perball Shkolles Sabaudin Gabrani | 33.8 M2 | 33.000 Euro

Shitet gazoniere ,Vendodhje ideale 21-Dhjetori & Myslym Shyri. I pershtateshem per banim ose biznese si: zyre noteri,kontabiliteti,konsulence,klinike,parukeri-estetike,etj.Mundesi e shkelqyer per investim., 33.8 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2019
33.000,00 euro

RRUGA DIBRES

Selvia | 59.1 M2 | 65.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 59.1 m2, kt 3, pallat ekzistues, 59.1 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipoteke dhe e rikonstruktuar nga fillimi nga pronari ekzistues

Botuar më 23/01/2019
65.000,00 euro