Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar më 19/11/2018
34.200,00 euro

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 15/11/2018
52.000,00 euro

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesore. Te interesuarit te shikojne fotot ne web. Jo Agjensi

Botuar më 19/11/2018
34.200,00 euro

RR. “SITKI ÇIÇO”,

perballe maretenitetit te ri, | 12 M2 | 17.000 Leke

Jepen me qera dy dhome brenda nje ap, sip. per secilen dhome, 12 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, ashensor, pallat i ri. Jepet per 2 vajza.

Botuar më 19/11/2018
17.000 leke/person

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 8 i parafundit, ashensor, uje 24 ore, e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake bashkekohore, paradhenie 2 muaj, preferohen familajre

Botuar më 19/11/2018
30.000 leke

100M SIPER SHKOLLES PARTIZANI,

ne pallat te ri, | 47 M2 | 75.000 Euro

Shitet 1+1, 47 M2, kati 5, i mobiluar, + 1 post parkimi.

Botuar më 19/11/2018
75.000,00 euro

FIER,

lagja 16 Prilli, | 47 M2 | 23.500 Euro

Shitet 1+1, 47 M2, kati 2, me hipoteke.

Botuar më 19/11/2018
23.500,00 euro

TEK ALI DEMI,

ne zone te mire, | 70.34 M2 | 48.000 Euro

Shitet 1+1, kati perdhe, punime teper cilesore, veshje termoizolim, hyrje shtruar komplet me parket, sip, 70.34 M2, Apartamenti eshte me orientim Jug-Perendim, gje qe ben te jete gjate gjithe dites me drite dhe diell.

Botuar më 19/11/2018
48.000,00 euro

RR. "ALI DEMI",

prame shkolles Kushtrimi Lirise, | 40 M2 | 26.000 Euro

Shitet garsoniere (dhome, korridor, vend ndenje, aneks), 40 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, depozite uji. Me hipoteke.

Botuar më 18/11/2018
26.000,00 euro

OKAZION! TEK ASTIRI

prane Alfa Bank | 92 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1 e cila mund te pershtatet ne 2+1 sipas preferences, 92 M2, kati 7, me ashensor, e rikonstruktuar me paisje bashkollore te kohes, bosh, me kontrate shite blerje.

Botuar më 18/11/2018
50.000,00 euro

OKAZION!!! RRUGA E KAVAJES

tek ish parku i autobuzave | 80 M2 | 104.000 Euro

Shitet 1+1, 80 M2, kati I, prespektive per 3 kate, pallat ekzistues, e restauruar me punime cilesore, me truall, cerifikate pronesie

Botuar më 18/11/2018
104.000,00 euro

PERBALLE PETRO NINIT,

Tirane e Re | 54.2 M2 | 67.750 Euro

Shitet 1+1, 54.2 M2, kati V, bosh ose kompletuar, me hipoteke. Aktualisht me qera 25.000 leke. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 18/11/2018
67.750,00 euro