Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

ZONA PERBALL MATERNITETIT

Prane furres tito, bulevard | 65 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 65mw ne katin e 3 banim te nje pallati te ri me 2...

Botuar më 19/11/2020
58.000,00 euro

MBI XHAMLLIKUN

Pran varrit te bamit, oxhakut, prane dine camit | 56 M2 | 45.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh me tulla te bar...

Botuar më 18/11/2020
45.000,00 euro

PRANE OXHAKUT SHKOLLA E BASHKUAR

Prane Oxhakut Shkolla e Bashkuar | 54 M2 | 48.000 Euro

Në Tiranë pranë Oxhakut SHITET apartament 1+1 me sipërfaqe neto 54 m2. Apartament...

Botuar më 17/11/2020
48.000,00 euro

RRUGA NJAZI MEKA

. | 56 M2 | 43.000 Euro

Informacion mbi apartamentin:• Sipërfaqja e apartamentit: 56 m2.• Kati i 5 .Organizimi :• Ambient ndenje.• Ambient gatimi me vete.• 1 Dhomë gjumi.• 1 Tualet me dritare.• Dhome tharje.Cilësime të tjera:• Orientimi Jug-Veri.• Totalisht i investuar dhe I mobiluar.• Kubaturë e rregullt.• Me dokumentacion të rregull, 56 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi

Botuar më 23/11/2020
43.000,00 euro

KOMPLEKSI GREEN CITY

Karburant kastrati unaza e re | 70 M2 | 7.700 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ,vajza te jete korekte, 70 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
7.700 leke/person

RRUGA ALI DEMI

fusha ali demi | 72 M2 | 300 Euro

Informacion mbi apartamentin:• Kati I 2 banim.• Sipërfaqja e apartamentit : 72 m2.• Orientimi : Perëndim.• Dokumentacioni : Me Hipotekë.Apartamenti jepet i mobiluar dhe disponon:• Salloni Ndenjes.• Kuzhina• Dhomë gjumi.• Tualeti.• 1 Ballkon.• Korridor shpërndarës.• Ndërtim i ri.• Ashensor.• Dopio xham.• Ndërtime cilësore., 72 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
300,00 euro/muaj

KINOSTUDIO

Posta Tranzit | 35 M2 | 14.000 Leke

Garzionere shtepi private, 35 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Garzionere e mobiluar

Botuar më 23/11/2020
14.000 leke/muaj

RRUGA KRISTAQ CAPO, TIRANE,QYTET STUDENTI

Prane ish shkolles Flabina | 60 M2 | 15.000 Leke

60 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/11/2020
15.000 leke

ALI DEMI

Rruga Pasho Hysa | 77 M2 | 55.440 Euro

Shitet apartament 1+1. Pallati është në ndërtim e sipër, prandaj çmimi është nën vlerën e tregut., 77 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
55.440,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Perballe ish Ambasades Jugosllave | 45 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1 e mobiluar, 45 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/11/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA MIKEL MARULI (ASTIRI) PRANE BAR OSLO

Zona e Astirit prane Bar Oslo | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepte me qera 1+1 (soxhorno e madhe, gjome gjumi si dhe koridor i bollshem) pjeserisht e mobiluar ne katin e trete ne nje pallat te ri ne zonen e Astirit 50m nga unaza., 75 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/11/2020
20.000 leke/muaj

TEK KRYQEZIMI I OXHAKUT

Rr. Kongresi i Manastirit | 60 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, e pershtatshme per biznes

Botuar më 23/11/2020
50.000,00 euro

OKAZION. KOMPLEKSI PANORAMA

PRANE HIPOTEKES, | 80 M2 | 75.000 Euro

SHITET APARTAMENTI 1+1 ME SIPERFAQE 80M2 NE KATIN E 13 TE NJE PALLATI TE RI ME 2 ASHENSOR NE NJE NGA KOMPLEKSET ME TE MIRA TE TIRANES KOMPLEKLSI (PANORAMA) I NDHUR PRANE HIPOTEKES NDERMJET ZOGUT TE ZI DHE BULEVARDIT ZOGU 1, PLANIMETRI E RREGULLT ORIENTIM ME DIELL, DISPONON CERTIFIKAT PRONESIE, 80 M2, kati 13, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar më 23/11/2020
75.000,00 euro
)