Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOPSHTI BOTANIK, PRANE XHAMISE

Kopshti Botanik, prane Xhamise | 85 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Kopshti Botanik, prane Xhamise, Kopshti Botanik, prane Xhamise, 85 M2, 400 euro
Përshkrim

Japim me qera super apartament 1+1+garazhd, tek koshti botanik, prane Xhamise.Apartamenti ka siperfaqe 65 m2 dhe verande 20 m2.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne nje rezidence te ndertuar ne vitin 2015.Totalisht i mobiluar dhe investuar.Super pamje te qytetit., 85 M2

400,00 euro

Botuar më 18/10/2021

Telefon
Email
)