Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ISH FUSHA AVIACIONIT

Shkolla Dhora Leka | 150 M2 | 45.000 Leke

Tiranë jepet me Qira 3+1+Ballkon+2Tualete Ish Fusha Aviacionit. Pranë Shkolla Dhora leka Apartament bosh vetëm me kontrabufe, kati 10 jo i fundit, sipërfaqe 155m2, Orientim Jug-Lindje, pamje e lirë. Kompleks i ri pallatesh tepër cilësor me ashensor. Cmimi 45.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 137, 150 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 07/04/2020
45.000 leke/muaj

RR. E DIBRES

prane Shkolles se Bashkuar | 65 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 3+1+BllkApartamenti ndodhet në katin e 3-të të fundit pallat ekzistuesSallonKuzhinë me vete 2 dhoma gjumiTualetKoridorballkon Punime extra, parket, punime gipsi I rikonstruktuar totalisht, Hidraulike-elektrikeMe hipotekë, 65 M2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e rikonstruktuar, Agjensia Rejis. Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit prane Mullirit te Vjeter

Botuar më 07/04/2020
62.000,00 euro

RRUGA A.VOKSHI

PRANE KRYQEZIMIN TE STACIONI TRENIT | 97 M2 | 80.000 Euro

Okazion me shitje apartament 3+1 i rikonstruktuar, 97 M2, kati 4, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/04/2020
80.000,00 euro

RRUGA OSO KUKA

afer ambasades turke | 170 M2 | 350 Euro

Rruga Oso Kuka, pran Ambasades Turke dhe rezidences Amerikane, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 170 m2, kati 3 i nje vile. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, korridor dhe 3 ballkone,  i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, sistem chiller. Orientimi V/J/L/P.Jepet me qera 350 Euro, 170 M2, 3 banjo

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

100 metra perballe Xhamise se Tabakeve, pallat ekzistues me tulla | 91 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 91 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, Me hipoteke dhe e rivleresuar. Shume e sigurte edhe nga termeti. Ka nevoje per nderrim te dyerve te brendeshme dhe lyerje. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 07/04/2020
85.000,00 euro

PRANE XHAMISE SE TABAKEVE

Vetem 100 metra perballe Xhamise | 91 M2 | 85.000 Euro

Shitet 3+1, 91 M2, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, Pallat ekzistues me tulla. Me Hipoteke dhe e rivleresuar. Te mos telefonojne ata qe nuk jane dakort me cmimin Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 07/04/2020
85.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

mbrapa ambasades greke | 117 M2 | 76.050 Euro

Shitet 3+1, 117 M2, kati 4, pallat ekzistues 5 katesh, pozicion jug-lindje, teresisht e restauruar

Botuar më 07/04/2020
76.050,00 euro

KODRA E DIELLIT 2

Kodra e Diellit 2 | 100 M2 | 550 Euro

Ne nje kompleks shume te mire jepet me qira Dublex 3+1 i mobiluar ne menyren me bashkekohore. Apartamenti ne fjale ka nje siperfaqe 100 m2 Apartamenti ka planimetri shume te rregullt Kati i pare perbehet nga nje sallon te madh bashke me guzhine nje tualet dhe shkallet e brendshme qe bejne lidhjen me Katin e dyte i cili ka 3 dhoma gjumi dhe nje tualet Dublexi ka punime shume cilesore ., 100 M2, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/04/2020
550,00 euro

PERBRI MINISTRISE SE DREJTESISE, NE QENDER TE TIRANES,

rr. "Dervish Hatixhe", tek kompleksi Moxart (nje nga projektet me te mira ne Tirane) | 135.7 M2 | 210.335 Euro

Shitet 3+1, 135.7 M2, kati 7, orentim Jug-Lindje. Lokacion shumë i mirë. Ndërtim me standartet më të mira të kohës. (JO AGJENSI)

Botuar më 07/04/2020
210.335,00 euro

PERBRI MINISTRISE SE DREJTESISE, NE QENDER TE TIRANES,

rr. "Dervish Hatixhe", tek kompleksi Moxart (nje nga projektet me te mira ne Tirane) | 135.7 M2 | 210.335 Euro

Shitet 3+1, 135.7 M2, kati 7, orentim Jug-Lindje. Lokacion shumë i mirë. Ndërtim me standartet më të mira të kohës. (JO AGJENSI)

Botuar më 07/04/2020
210.335,00 euro
)