Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI DELIJORGJI

RRUGA E KAVAJES | 73 M2 | 86.500 Euro

Shitet apartament 1+1 te Kompleksi Delijorgji. Shitet i mobiluar. Me hipoteke. OKAZIO...

Botuar më 03/12/2018
86.500,00 euro

RR. "KOMUNA PARISIT",

Kompleksi Kika | 56 M2 | 300 Euro

Prane shesh rrotullimit, Jepet me qera 1+1, 56 M2, kati 6, pallat 7 katesh, e kompletuar ne menyre moderne.

Botuar më 11/12/2018
300,00 euro

NE RRUGEN BARDHYL

Prane Ish Rozafes | 55 M2 | 54.000 Euro

Shitet apartament 1dhome + guzhine, 55 M2, kati 4.Pallat ekzistues.Me hipoteke.Apartament i restauruar totalisht.

Botuar më 11/12/2018
54.000,00 euro

TEK STADIUMI DINAMO

Shitet | 60 M2 | 65.000 Euro

Apartament 1dhome + guzhine, 60 M2, kati 1 i ngritur me shkalle.Pallat ekzistues me hipotele.Hyrje e restauruar totalisht dhe e mobiluar me cdo gje.Aktualisht me qira.

Botuar më 11/12/2018
65.000,00 euro

MBRAPA AMBASADES AMERIKANE

Shitet | 56 M2 | 55.000 Euro

Apartament 1dhome + guzhine, 56 M2, kati 3.Pallat ekistues .Apartament i restauruar dhe i mobiluar.Me hipoteke.

Botuar më 11/12/2018
55.000,00 euro

MBRAPA INXHINIERISE SE NDERTIMIT

Pallatet e reja te firmes Kontakt | 64 M2 | 52.000 Euro

OKAZION. Shitet apartament 1dhome+soxhorno, 64 M2, kati 1.Palla i ri i vitit 2016.Hipoteka del per 2 muaj.Punime shume cilesore.

Botuar më 11/12/2018
52.000,00 euro

NE RRUGEN DON BOSKO

Perballe me Vizion Plusin | 58 M2 | 41.000 Euro

OKAZION. Shitet apartament 1dhome + soxhorno, 58 M2, kati 2.Pallat i ri me hipoteke karabinaje.

Botuar më 11/12/2018
41.000,00 euro

BUZE RRUGES 5 MAJ

Perballe me Qendren Concord | 68 M2 | 54.500 Euro

Shitet apartament 1dhome + soxhorno, 68 M2, kati 3.Pallat i ri i vitit 2018.Me hipoteke.Punime shume cilesore.

Botuar më 11/12/2018
54.500,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane shkolles Pjeter Budi | 63.5 M2 | 58.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke per arsye emigrimi. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit. Info shtese, 63.5 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 11/12/2018
58.000,00 euro

QENDER

Pallati i pare mbrapa 15kateshit | 72 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartamenti 1+1+ ambjent gatimi me vete i ndhur ne nje pallat teper cilesor mbraoa 15 kateshit me hyrje nga rruga kryesore vetem 1 minut larg sheshit, 2 ashensot, 72 M2, kati 11, totali i kateve 12, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Diamond

Botuar më 11/12/2018
350,00 euro/muaj

RRUGA MINE PEZA

PERBALL PROKURORIS | 77 M2 | 75.000 Euro

Shiten 2 apartament 1+1 te rruga mine peza perball prokuroris te pershtashme per dypleks por shiten edhe te ndar, 77 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, me hipotek - Diamond

Botuar më 11/12/2018
75.000,00 euro