Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 66.5 M2 | 49.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 66.5 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent...

Botuar më 17/05/2019
49.000,00 euro

RR. MILLOSH SHUTKU

mbi markaten e vjeter ne Ali Dem | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 5, pallat i ri, me ashensor, bosh k/bufe

Botuar më 22/05/2019
20.000 leke

VLORE

LUNGOMARE | 44 M2 | 34.900 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit ne Lungomare. Ndodhet ne nje kompleks me punime shume cilesore 20 metra prane detit. Disponon certifikate pronesie!, 44 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/05/2019
34.900,00 euro

RR. SHEFQET MUSARAJ

tek kryqezimi i 21 Dhjetori | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/05/2019
20.000 leke

RRUGA E BURGUT 313

fundi saj | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/05/2019
13.000 leke

RRUGA TEODOR KEKO

prane fabrikes se miellit | 60 M2 | 20.000 Leke

Jeper me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 22/05/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

Prane Qendres Globe | 63 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 55000 euro me hipoteke, 63 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 22/05/2019
55.000,00 euro

RR. KOMUNA PARISIT

siper Big Market | 76 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1, 76 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 22/05/2019
320,00 euro

KRYQEZIMI I BATHORES

200 metra nga kryqezimi i rruges per Bathore me rrugen kryesore te Kamzes | 60 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera ap. 1+1, 60 M2, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, E pershtatshme per nje familje cift. Vetem familje te rregullta dhe per afat te gjate mbi nje vit. Garanci nje qera mujore. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 22/05/2019
10.000 leke/muaj

DURRES, TEK MIAMI BEACH,

kati I | 50 M2 | 300 Euro

Shitet garsoniere, 50 M2, bosh, me hipoteke.

Botuar më 22/05/2019
300,00 euro

PRANE UET-SE

tek supermarket One Stop | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 6, ashensor, me pamje nga Lindja, me kondicioner, pallat i ri, mobilimi i ri, i pabanuar me pare. Uje dhe drita 24h

Botuar më 22/05/2019
35.000 leke/muaj