Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK KOPESHTI BOTANIK

Tek Xhamia | 75.3 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 1 dhome + soxhorno, 75.3 M2, 10 m2 verande.Pallat i ri i sapoperfun...

Botuar më 22/03/2019
53.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Square 21 | 77.5 M2 | 75.175 Euro

Shitet, apartament 1+1 tek Kompleksi Square 21 ne Rrugen e Kavajes. Apartamenti ka si...

Botuar më 21/03/2019
75.175,00 euro

KODRA E DIELLIT

Prane Market Aldi | 73 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartamenti 1+1, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, 73 M2, 1 banjo, Or...

Botuar më 14/03/2019
60.000,00 euro

RR. "SIRI KODRA"

tek Nenstacioni | 70 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar, hyrje e rregulluar. E lire ne dt. 1 Prill.

Botuar më 23/03/2019
16.000 leke

RRUGA URA

Prane rajonit nr. 4 Tirane | 62 M2 | 54.560 Euro

Shitet 1+1, 62 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, me hipotek, pallat i ri ndertuar viti 2013, vizualiteti jug lindje, kati i 3 mbi dyqane, akses ne rrugen kryesore

Botuar më 23/03/2019
54.560,00 euro

RR. “TAHSIM SHEHU”

prane komisariatit 4 | 60 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera kati 5 papafingo, 60 M2, i mobiluar, + magazine 100 m kati 1, 30000lek. Cmimi shtepise

Botuar më 23/03/2019
23.000 leke

ROBERT SHVARC

prane qendres Kristal | 63 M2 | 270 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, 63 M2, kati 5, i mobiluar, Me ashensor.

Botuar më 23/03/2019
270,00 euro/muaj

NE RRUGEN FERIT XHAJKO

Ne Rrugen Ferit Xhajko | 54 M2 | 55.000 Euro

Ne Rrugen Ferit Xhajko shitet apartamenti 1+1 ne katin e4 te nje pallati egzistues. Apartamenti eshte i organizuar: sallon ndenje, dhome cifti, , tualet, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje . Kontakto tani Dajanen ne numrin +355676088600per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme, 54 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar më 23/03/2019
55.000,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

TEK LULISHTJA | 36 M2 | 41.400 Euro

Shitet garsoniere nje dhome, hyrje pallati, 36 M2, me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/03/2019
41.400,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

tek Lulishtja | 40 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera garsoniere vetem per nje vajze, 40 M2, hyrje me vete

Botuar më 23/03/2019
17.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO

tek Vizion+ | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 6, ashensor, bosh

Botuar më 23/03/2019
25.000 leke

100M SIPER PRINCE PARK

tek Xibraku | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/03/2019
13.000 leke

BLV ZHAN D'ARK

Prane Maternitetit te Ri | 75.43 M2 | 57.500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte ne nje kompleks i cili eshte ne perfundim te punimeve.Ka nje siperfaqe prej 58.9 m2+16.53 m2 verande.Apartamenti organizohet nga nje koridor i cili ben te mundur ndarjen e ambjenteve, sallonit te bashkangjitur me ambjentin e ngrenies,dhomes matrimoniale me dalje ne verande dhe nje tualeti me nje siperfaqe te bollshme., 75.43 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, verande, bosh, gjendja: e re, Vendodhja qe disponon ky apartament ofron facilitete te shumta dhe aksesueshmeria ne rrugen kryesore ben nje jetese mjafte komode.HIPOTEKA del ne perfundim te punimeve!

Botuar më 23/03/2019
57.500,00 euro