Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALL RAJONIT NR 4

Prane Shkolles Bajram Curri | 58 M2 | 44.000 Euro

Shitet Ap 1+1 parafabrikat, kati 2 me Hipoteke, sip 58 m2, dhome gjumi, kuzhine me aneks, tualet me dritare, ballkon, koridor, e restauruar totalisht me punime cilesore dhe extra, punime te vecanta murale dhe tavani, mobilim , k/bufe dhe dyer druri shume cilesore, orientim me diell, mundesi e lire parkimi., 58 M2

Botuar më 11/08/2020
44.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

prane Bar Kafe Mulliri Vjeter | 60 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 me mobilim shum te mir, kati 4 me ashensor, soxhorno gatim ngrenie dhe ndenje, dhome gjumi, ballkon, kondicioner., 60 M2

Botuar më 11/08/2020
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

prane Albtelecom | 33 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Garzoniere, me sip 30 m2, ne pallat egzitues, kati 2, i mobiluar, kondicioner., 33 M2

Botuar më 11/08/2020
250,00 euro/muaj

PRANE TREGUT TE MEDRESES

dhe Concord Center | 53 M2 | 48.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, ne pallat te vogel Rezidencial me punime shum cilesore dhe me Hipoteke, kati dyte banim, sip 53 m2, dhome, sallon, tualet me dritare, ballkon, orientim me diellm mobilim i pjeseshem, 53 M2

Botuar më 11/08/2020
48.000,00 euro

RR MYSLYM SHYRI

prane Albtelecom | 56 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 , me sip 56 m2, kati 2 ne pallat ekzistues, i mobiluar, kondicioner, tualet, 56 M2

Botuar më 11/08/2020
350,00 euro/muaj

RR. "XHANFIZE KEKO",

tek varri bomit | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 11/08/2020
15.000 leke/muaj

TEK FUSHA E AVIACIONIT

Kompleksi Turdiu | 50.5 M2 | 39.000 Euro

Shitet apartment 1+1, 50.5 M2, kati 8, Pallat i ri ne faze tulle

Botuar më 11/08/2020
39.000,00 euro

RR BOGDANEVE

Rr Bogdaneve | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 ne pallat te ri, e mobiluar totalisht, kondiconer, ballkon, kati 5 me ashensor, jepet per te huaj., 70 M2

Botuar më 11/08/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA ASIM VOKSHI, PRANE HARRY FULTZ

Rruga Asim Vokshi, prane Harry Fultz | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 70 m², kati 2, kondicioner, tualet, orientim me diell, Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar dhe i shtruar me parket., 70 M2, Property ID : 4219170 www.dreamalbania.al

Botuar më 11/08/2020
300,00 euro

21-DHJETORI, TEK KOMPLEKSI KONTAKT

21-Dhjetori, tek Kompleksi Kontakt | 65 M2 | 330 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 65 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 7 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell,, 65 M2, Property ID : 4211497 www.dreamalbania.al

Botuar më 11/08/2020
330,00 euro
)