Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMBINAT QENDER

Pa arritu tek posta e vjeter e policise | 50 M2 | 32000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Kombinat qender, Pa arritu tek posta e vjeter e policise, 50 M2, 32.000 euro
5 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, kati 1
Vendparkim
Përshkrim

Pallat ekzistues me tulla,ka dhe ambjent gatimi dhe ngrenie me vete, garazh makine,depo e vogel., 50 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, e pershtatshme per banim,por mund te perdoret dhe per lokal bar + kafe, dyqan etj. Eshte me hipoteke., buze rruge.

32.000,00 euro

Botuar më 13/08/2019

Telefon