Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMBINAT

Shkolla musine kokalari | 70 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Kombinat, Shkolla musine kokalari, 70 M2, 25.000 leke i padiskutueshem
Bosh, gjendja: e re
Përshkrim

Tiranë Apartament qira dhe shitje në Kombinat. Sipërfaqe 70m2, kati 2, Organizuar në Koridor, dhomë ndenje, dhomë gjumi, ballkon, tualet me dritare. Pallat me ashensor. Cmimi Qira 25.000Lek, Cmimi shitje 58.000€. Kontakt Origjinal Real Estate, Tiranë Albania, 70 M2, bosh, gjendja: e re

25.000 leke/muaj

Botuar më 25/03/2020

Telefon
Email
)